دوشنبه 4 تير 1397 - 8:35
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

روشنگري رهبر معظم انقلاب سناريو نويسان فتنه را رسوا كرد

مديركل دفتر برنامه‌ريزي و توسعه آموزش‌هاي تخصصي معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان تبليغات اسلامي با تاكيد بر لزوم شكرگزاري به درگاه الهي به واسطه‌ وجود پر از خير و بركت مقام معظم رهبري در كشور گفت: روشنگري رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالي) همه‌ سناريو نويسان فتنه‌ سال 1388 را رسوا كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي،حجت‌الاسلام علي دارابي افزود: مقام معظم رهبري با بصيرت خود توطئه‌هاي دشمنان را مبني بر ايجاد انحراف در مسير اصلي انقلاب اسلامي كه با تلاش‌هاي گوناگون خود زمينه‌ القاي ترديد و شبهه در مباني انقلاب اسلامي و اصل مترقي ولايت فقيه را دنبال مي‌كردند، برملا كرد.

وي ادامه داد: نظام اسلامي همواره در مسير رشد و پيشرفت خود با چالش‌هايي مواجه است، اما نبايد فراموش كنيم كه عنايات الهي و توجهات صاحب اصلي انقلاب- حضرت ولي‌عصر(عج)- و همت عالي فرزندان امام خميني كبير(ره) و آيت‌الله سيد علي خامنه‌اي (مدظله‌العالي) تمامي توطئه‌هاي دشمنان را با شكست روبه‌رو خواهد ساخت. دشمن با به كار بردن حربه‌هاي نوبه‌نو، سعي در تضعيف جبهه ولايت دارد و اين نيازمند هوشياري همه‌ مردم در مواجهه با پديده‌ نفاق مدرن است.

يكشنبه 11 دی 1390 - 8:34
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری