شنبه 27 دی 1399 - 10:0
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام خاموشي:

حماسه 9 دي روح جديدي در کالبد انقلاب اسلامي دميد

رئيس سازمان تبليغات اسلامي گفت: حماسه 9 دي پس از فتنه گري هاي دشمنان روح جديدي را در کالبد انقلاب اسلامي دميد.

به گزارش روابط عمومي تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت الاسلام سيد مهدي خاموشي پنجشنبه شب در مراسم اختتاميه هفتمين نشست نمايندگان استاني خبرگزاري مهر با گراميداشت سالروز حماسه 9 دي، عنوان کرد: حماسه نهم دي زماني اتفاق افتاد که نظام اسلامي با تمام توان براي برچيدن نظام اسلامي برنامه ريزي کرده بود و هيئات مذهبي را که مهمترين رکن سامان بخشي حرکت امت اسلامي هستند، هدف قرار داده بود.

وي ادامه داد: مردم در 9 دي احساس خطر کردند و در اين روز به صحنه آمدند و شعار اصلي آنها لبيک به مقام معظم رهبري بود.

رئيس سازمان تبليغات اسلامي افزود: هدف اصلي دشمنان از فتنه گري هاي پس از انتخابات سال 88 پايين آوردن ولي فقيه از اريکه قدرت و جلوگيري از حرکتهاي بيداري اسلامي با الگوبرداري از انقلاب اسلامي ايران بود و متاسفانه افرادي همانند برخي نامزدهاي انتخابات نيز در اين آتش دشمن دميدند و برنامه نظام سلطه را اجرا کردند.

خاموشي با اشاره به الگوبرداري مردم منطقه از انقلاب اسلامي ايران، اظهار داشت: حماسه 9 دي روح جديدي در کالبد انقلاب اسلامي دميد و خوشبختانه پس از اين حماسه موج بيداري اسلامي با الگوبرداري از انقلاب اسلامي ايران شکل گرفت.

وي با تاکيد بر گراميداشت حماسه 9 دي همزمان با سالگرد اين حماسه، بيان داشت: حماسه 9 دي نقطه عطفي در تاريخ انقلاب اسلامي محسوب مي شود و بايد طليعه آن را هر سال روشن نگه داريم.

رئيس سازمان تبليغات اسلامي در ادامه به انتخابات مجلس شوراي اسلامي اشاره کرد و افزود: خبرگزاري مهر در انتخابات نهم مجلس شوراي اسلامي بايد اوصاف يک نامزد مطلوب را معرفي و از آن دفاع کند و همچنين بايد با افرادي که روحانيت را مي کوبند به شدت مقابله کند.

خاموشي تاکيد کرد: خط اصلي خبرگزاري مهر در انتخابات فرمايشات مقام معظم رهبري است و اميدوارم مجلس نهم کمک حال مقام معظم رهبري باشد.

شنبه 10 دی 1390 - 13:30
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری