شنبه 5 خرداد 1397 - 6:35
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

از سوي دبيرستان دخترانه علوم و معارف اسلامي صدرا برگزار شد

مراسم ختم قرآن کريم براي سلامتي رهبر انقلاب اسلامي ايران

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان زرند، از اجراي مراسم ختم قرآن كريم براي سلامتي رهبر فرزانه انقلاب حضرت آيت الله خامنه اي(مدظله العالي) از سوي دانش آموزان دبيرستان دخترانه علوم ومعارف اسلامي صدرا، در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كرمان، حجت‌الاسلام ابراهيمي، روز يكشنبه 29آبان سال90، با اعلام اين خبر افزود: دانش‌آموزان اين دبيرستان با قرائت هركدام نيم جزء از قرآن كريم جهت سلامتي امام خامنه‌اي(مدظله العالي) و اهداي آن به روح مطهر امام راحل (ره) بار ديگر ميثاق خود را با ولايت و رهبري را اثبات كردند .

وي گفت: امروز زماني رسيده که ما بايد تکليف خود را روشن کنيم يا شيعه واقعي و ايراني و پيرو قرآن کريم و اهل بيت و به تبع آن پيرو ولايتيم يا فقط در ظاهر مسلمان و شيعه‌ايم و اعتقاد محکم و درستي به قرآن و ائمه اطهار(ع) نداريم.

ابراهيمي افزود: اگر از دسته اول هستيم بايد اثبات کنيم و با سکوت خود اجازه ندهيم به ولايت ظلم شود و زحمات امام خميني(ره) به باد رود، اجازه ندهيم عده‌اي با عناوين دهن پرکن که از اسلام چيزي نفهميده‌اند، اسلام را به نفع خود و اربابانشان تفسير کنند و با استفاده از احساسات پاک جوانان خام به مقصد خود که فقط دستيابي به قدرت است برسند.

وي ادامه داد: براي اثبات جايگاه ولايت در اسلام بهترين دليل قرآن کريم است. در آيات متعددي از قرآن کريم به ولايت و رهبري جامعه اسلامي و لزوم اطاعت مطلق از فرامين رهبر جامعه اسلامي تاكيد شده است و لذا در همين راستا دانش آموزان دبيرستان دخترانه علوم ومعارف اسلامي صدرا، در جهت سلامتي رهبر فرزانه مان به قرائت قرآن كريم پرداختند.

يكشنبه 29 آبان 1390 - 10:42
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری