يكشنبه 5 بهمن 1399 - 16:32
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد خاموشي از پنجمين نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال

حجت‌الاسلام خاموشي رئيس سازمان تبليغات اسلامي جمعه شب 22 مهرماه در بازديد از پنجمين نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال ضمن گفتگو با عيسي زارع پور رئيس نمايشگاه، از مجاهدت ارزشمند دست‌اندرکاران علمي و فرهنگي نمايشگاه تجليل کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي: رئيس سازمان تبليغات اسلامي در ديدار با رئيس پنجمين نمايشگاه بين‌المللي رسانه‌هاي ديجيتال گفت: توليد بازي‌هاي رايانه‌اي بومي از دغدغه‌هاي مقام معظم رهبري است.

وي ضمن يادآوري منويات رهبر فرزانه انقلاب که در سال‌ها پيش فرموده بودند خيلي دوست دارم بازي‌هاي بومي در ايران مهندسي شود، به اهتمام توليد کنندگان کشور در تحقق اين مهم تأکيد کرد و گفت: از همان زمان سازمان تبليغات پشتيباني خوبي را از توليدات بومي در حوزه نرم‌افزار انجام داد.

خاموشي گفت: سايت تبيان به عنوان بزرگترين پايگاه اجتماعي کشور، متولي هدفمند براي تحقق فرمايش رهبر معظم انقلاب است. اين پايگاه در نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال جديدترين توليدات خود را عرضه کرد که از آن جمله بازي ميرزا کوچک خان با غناي ديني و ملي است.

رئيس سازمان تبليغات اسلامي ادامه داد: توليدات بومي بايد در سطحي باشد که مخاطبان را جذب کند و اين گرايش را در آن‌ها به وجود آورد که به ديگر توليدات بومي نيز گرايش پيدا کنند، نه آن‌که در مقايسه با نمونه‌هاي خارجي از مصرف توليد بومي دلزده شوند.

وي افزود: استقبال مردم از نمايشگاه رسانه‌هاي ديجتال پشتوانه توليدات بومي است. تأمين اين نياز به هدايت و حمايت جدي نيازمند است و اين مهم نقش تعيين‌کننده‌اي در مديريت رسانه‌هاي نوين دارد. به‌روز کردن ابزار و توليدات ديجيتالي ملي در نسل‌هاي جديد آن از مهمترين دستاورهاي سازمان تبليغات است. براي دستيابي به اين مهم تلاش بسياري انجام شده است به نحوي که با يکي از توليد کنندگان بين المللي در حوزه تلفن همراه قرار داد همکاري‌هاي مشترک منعقد کرديم تا در حوزه توسعه و به روز بودن از پتانسيل‌هاي جهاني بي بهره نمانيم.

خاموشي در ادامه گفت: نرم‌افزار «قصه‌هاي خوب براي بچه‌هاي خوب» از جمله اقدامات ترويجي سازمان تبليغات اسلامي بود که در قرارداد با يکي از توليدکنندگان بين‌المللي گوشي تلفن همراه براي نصب در محصولات اين شرکت به تفاهم رسيديم.

رئيس سازمان تبليغات اسلامي درتشريح ديگر دستاورهاي سازمان متبوعش به توليد نرم‌افزارهاي قرآني و کاربردي بودن اين نرم‌افزارها اشاره کرد و گفت: داشتن بار محتوايي و بعد تعليمي و تربيتي توليدات تبيان توانسته نيازهاي جامعه را برآورده کند و اين توليد بايد با توجه به نياز جامعه ارتقا يابد.

يكشنبه 24 مهر 1390 - 18:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری