شنبه 5 خرداد 1397 - 16:39
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

سفر رهبر به يزد كتاب شد

حجت‌الاسلام مظفر سالاري، روايت سفر مقام معظم رهبري به استان يزد را در قالب رماني با عنوان «قايق راندن به سوي اقيانوس» نوشته و انتشارات سوره مهر آن را به چاپ رساند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي،‌ رمان «قايق راندن به سوي اقيانوس» که در مدت يک سال توسط حجت الاسلام مظفر سالاري نوشته شده با حمايت حوزه هنري استان يزد و توسط انتشارات سوره مهر به چاپ مي‌رسد. حجت‌الاسلام سالاري در اين باره به ايبنا گفت: هميشه و هنگام سفر مقام معظم رهبري، به استان‌هاي مختلف، گروهي از نويسندگان‌ ايشان را همراهي مي‌کنند.

وي ادامه داد: به دليل آشنايي‌ام با استان يزد و بزرگان اين شهر، از من دعوت شد تا آنچه که در اين شهر گذشته، به همراه خاطرات سفر 5 روزه مقام معظم رهبري به شهر يزد در سال 1386 را در قالب اثري ادبي بنويسم.

مظفر سالاري با اشاره به نگارش اين رمان از زاويه ديد سوم شخص گفت: گزارش کاملي از آنچه در روزهاي اين سفر روي داده، از زبان شيخ امير (راوي اين اثر)، روايت شده است.

تاکنون سفرنامه‌هايي درباره بازديد مقام معظم رهبري از استان‌هاي زنجان، قزوين، مشهد مقدس، فارس و سيستان و بلوچستان نوشته و منتشر شده‌اند.

كتاب «قايق رانده به اقيانوس» از سوي انتشارات سوره مهر وابسته به سازمان تبليغات اسلامي منتشر شد.

چهارشنبه 6 مهر 1390 - 12:34
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری