جمعه 31 فروردين 1397 - 3:38
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامي به دعا كتاب شد

كتاب «دعا» از منظر رهبر معظم انقلاب اسامي به كوشش عليرضا برازش براي نخسيتن بار از سوي انتشارات انقلاب اسلامي وابسته به موسسه ي پژوهشي فرهنگي انقلاب اسلامي منتشر و روانه بازار نشر كتاب شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، عليرضا برازش منابع تدوين اين كتاب را نرم افزار جديد الانتشار «حديث ولايت»‌از منشورات مشترك «مركر تحقيقات كامپيوتري علوم اسلامي» و «موسسه ي حفظ و نشر آثار حضرت آيه الله العظمي خامنه اي» انتخاب كرده است.

وي در مقدمه كتاب خويش بر دو آرمان تاكيد كرده است:

- اي كاش فرصتي پديد مي آمد تا صاحب اين انديشه و كلام، خود دست به قلم مي بردند و آنچه درباره ي اين موضوع بس مهم در پس انديشه دارند بر صفحه ي كاغذ جاري ميكردند.

-اي كاش صاحب قلمي توانا و صاحب فهمي با ذكاوت مامور تاليف و تدوين اين موضوع مي شد تا امثال من با ولع آن را مطالعه ، بر معلوماتمان افزوده و عقايدمان را اصلاح مي كرديم.

اين كتاب در پنج فصل به ترتيب با عناوين معاني دعا، اجابت و ذكر ؛ اهميت دعا و ذكر؛ شرايط دعا، شروط اجابت؛ فوايد و دستاوردهاي دعا و در دعا از خدا چه بخواهيم؟ نمونه هايي از كتاب ها و دعاهاي برجسته و دو پيوست در انتهاي كتاب با عناوين ارجاعات و نمايه، به رشته نگارش درآمده است.

گفتني است، كتاب «دعا» از منظر رهبر معظم انقلاب اسامي به كوشش عليرضا برازش براي نخسيتن بار از سوي انتشارات انقلاب اسلامي وابسته به موسسه ي پژوهشي فرهنگي انقلاب اسلامي با شمارگان 6000 نسخه و قيمت 25 هزار ريال،منتشر و روانه بازار نشر كتاب شده است.

شنبه 15 مرداد 1390 - 9:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری