يكشنبه 5 بهمن 1399 - 16:1
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

عصر امروز توسط دكتر خاموشي انجام شد

افتتاح چاپخانه مدرن «واژه‌پرداز انديشه» وابسته به سازمان تبليغات اسلامي

چاپخانه مدرن و پيشرفته «واژه پرداز انديشه» وابسته به سازمان تبليغات اسلامي عصر امروز با حضور دكترسيدمهدي خاموشي، رييس سازمان تبليغات اسلامي وجمعي از مسئولان اين سازمان طي مراسم ويژه‌اي افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، دكتر سيد مهدي خاموشي پس از افتتاح اين چاپخانه از بخش‌هاي مختلف آن بازديد كرد.

حسين مظفر وزير اسبق آموزش و پرورش دكتر خاموشي را در اين بازديد همراهي مي‌كرد.

همچنين در ابتداي مراسم افتتاحيه اين چاپخانه سيد حسن حسيني معاون اداري مالي سازمان تبليغات اسلامي با اشاره به اهميت نشر فرهنگ ديني در كشور گفت: مدرن‌سازي و ظرفيت سازي در صنعت چاپ كشور مي‌تواند تا حد زيادي نشر فرهنگ ديني در كشور را ارتقا دهد.

وي مواردي همچون بررسي نياز كمي و كيفي سازمان و موسسات وابسته به آن در زمينه چاپ، پر كردن خلاهاي بازار چاپ، دسترسي به آخرين تكنولوژي چاپ در آسيا و اروپا، تعيين شاخص‌هاي مورد نياز خطوط توليد و... را از جمله مهمترين اولويت‌هاي راهبردي تاسيس اين چاپخانه برشمرد.

گفتني است،چاپخانه واژه‌پرداز انديشه(چاپ انديشه) ظرفيت چاپ 12 ميليون جلد كتاب در يك سال كاري داراست.

اين چاپخانه با در دست داشتن فناوري هاي روز دنيا در عرصه چاپ توانايي ارتباط گيري همزمان با واحدهاي ستادي چاپخانه، بازار و مخاطب در تمام مراحل چاپ اعم از پيش از چاپ، چاپ و پس از چاپ را دارد.

سه‌شنبه 14 تير 1390 - 20:24
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری