جمعه 13 تير 1399 - 17:19
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

تشکيل شوراي فرهنگي محلات در استان همدان به همت تبليغات اسلامي

مديرکل تبليغات اسلامي همدان از تشکيل شوراي فرهنگي محلات در اين استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام احد آزاديخواه 17 خرداد جاري در گفتگويي با بيان اين مطلب گفت: تشکيل شوراي فرهنگي محلات يکي از محورهاي 45 گانه سازمان تبليغات اسلامي است که امسال در سطح استان اجرايي مي شود.

وي افزود: اين شورا در 10 منطقه شهرستان همدان و 13 منطقه شهرستانهاي استان همدان تشکيل مي شود.

حجت الاسلام آزاديخواه با اشاره به محوريت مسجد و ائمه جماعات در اين طرح اظهار داشت: در اين طرح مشکلات، نيازمندي ها و توانمندي هاي محلات به ويژه در مباحث فرهنگي و اجتماعي رصد و به مسئولان منعکس مي شود.

اين مقام مسئول همچنين همکاري در اجراي طرح ها و برنامه هاي دستگاه ها و نهادهاي دولتي، حکومتي و مردم نهاد و عهده دار شدن بخشي از مسئوليت هاي اجرايي و مديريتي دستگاه ها در ارتباط با مردم را از ديگر وظائف اين شورا برشمرد.

آزاديخواه در ادامه با اشاره به رويکرد سازمان در قالب محورهاي 45 گانه يادآور شد: در زمينه اجرايي کردن اين محورها بايد جلسات همفکري برگزار تا برنامه ها به شکل منسجم، فراگير و تأثيرگذار اجرايي شود.

مديرکل تبليغات اسلامي همدان به تشکيل هسته نخبگان جوان در سطح استان اشاره و خاطرنشان کرد: 11 هسته نخبه جوان به شکل ويژه تر متشکل از نوجوانان و جوانان در کنار برنامه هاي تدوين شده اين اداره کل در اوقات فراغت شامل هسته هاي جوان و بوستانهاي ولايت به فعاليت مي پردازند.

حجت الاسلام آزاديخواه در ادامه بر اجراي هر چه کيفي تر برنامه انديشه جوان و طرح غني سازي اوقات فراغت جوانان تأکيد کرد و افزود: پيگيري و توجه برنامه ها و اهداف سازمان يک ضرورت است و اجراي برنامه ها نبايد به شيوه سليقه اي اعمال شود.

سه‌شنبه 17 خرداد 1390 - 9:59
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری