شنبه 14 تير 1399 - 7:36
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

گفتمان ديني با موضوع آسيب شناسي مهدويت در حوزه علميه خواهران ملاير

گفتمان ديني با موضوع آسيب شناسي مهدويت به همت اداره تبليغات اسلامي در حوزه علميه خواهران ملاير برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، در اين مراسم که با حضور جمعي از خواهران حوزه علميه ملاير برگزار شد، معاون تبليغ و ارتباطات بنياد تخصصي مهدويت حوزه علميه قم اظهار داشت: انسان ها به دنبال منجي هستند و سئوالات فراواني در اين زمينه براي آن ها وجود دارد و افراد سودجو براي کسب منافع دنيوي خود مدعي ارتباط با امام زمان شده و افراد مشتاق معنويت و علاقمند به امام زمان را جذب کرده و به سوي گمراهي مي برند.

حجت الاسلام نصوري افزود: براي تشخيص افراد حقيقي که به سوي خدا دعوت مي کنند و افراد باطل که به سوي گمراهي دعوت مي کنند معيارهايي وجود دارد که بايد به آن ها توجه کرد، دعوت به خدا و نه دعوت به خود از مهمترين شاخص هاي افراد حقيقي است.

وي اضافه کرد: مدعيان دروغين به مباحثي که هيچ ثمره اي ندارد مي پردازند و به دنبال افزايش معرفت مردم نسبت به امام نيستند و اين افراد معمولا فاقد سواد لازم و اطلاعات کافي مذهبي هستند.

حجت الاسلام نصوري ادامه داد: امام زمان در توقيع شريفشان مردم را به سوي فقهاء در زمان غيبت ارجاع دادند و اين ها مردم را از فقهاء مي خواهند دور کنند.

معاون تبليغ و ارتباطات بنياد تخصصي مهدويت حوزه علميه قم خاطرنشان کرد: تبعيت از ولايت فقيه و فقهاء موجب هدايت است، ما بايد توجه داشته باشيم همانگونه که اين ها مردم را گمراه مي کنند ما هم بايد تلاشمان را براي هدايت مردم چند برابر کنيم.

گفتني است اين گفتمان 10 خرداد جاري در حوزه علميه خواهران ملاير برگزار شد.

پنجشنبه 12 خرداد 1390 - 11:26
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری