چهارشنبه 30 خرداد 1397 - 19:39
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

رهبر کبير انقلاب؛زمزمه گر محبت ونويد دهنده بيداري

حوزه هنري سازمان تبلغات اسلامي با صدور بيانيه‌اي ضمن تسليت سالروز ارتحال ملکوتي امام خميني(ره) تاکيد کرد که ملت غيور ايران بار ديگر با آرمان‌هاي معمار کبير انقلاب اسلامي، امام راحل تجديد ميثاق خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در اين بيانيه آمده است: امروز در شرايطي ياد و راه امام راحل را گرامي مي‌داريم که موجي از بيداري اسلامي منطقه را فرا گرفته است. خيزشي که در مصر و تونس به سرانجام رسيد و آن گونه که به نظر مي‌آيد در بحرين و ساير کشورها نيز با مجاهدت‌هاي مردمي به نتيجه خواهد رسيد.

اگرچه غربي‌ها در اين مدت تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا چنين حرکتي را به نفع خويش مصادره کنند اما همگان مي‌دانند بيداري اسلامي درمنطقه ، به برکت اسلام و انقلاب اسلامي مردم ايران شکل گرفته است و رو به تکامل مي رود .

در بخشي ديگر از اين بيانيه آمده‌است: در 15 خرداد 1342 بنيانگذار انقلاب اسلامي ايران، حرکتي را بنا گذاشت که پس از گذشت چند دهه ملت منطقه طنين آن را دريافتند و حرکت‌هايي را در کشورهاي خود آغاز کردند که همگي آنها از رهنمودهاي امام راحل بهره برده‌اند.رهبر کبير انقلاب اسلامي رايحه‌ي آفتاب را با خود به وطن آورد و زمزمه محبتش، در گوش‌هاي ناشنواي آنان که نمي‌خواستند خيزش مردم ايران راببينند، طنين بيدارباش بود و نهيب هوشياري.

او به وطن بازگشت تا انقلابي را فرياد بزند که با خون سربازان در گهواره‌اش آبياري شده بود.

اکنون به پاس اين هديه‌ با شکوه خدا را شکر مي‌کنيم و انقلاب اسلامي را با تمام وجود پاس مي‌داريم.

ملت سرافراز ايران با حضور با شكوه و وحدت بخش خود در آيين‌هاي گراميداشت چهاردهم و پانزدهم خردادماه و مراسم بيست و دومين سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام (ره) تصويري شگفت انگيز و ماندگار از عزم ملت ايران در برابر دشمنان را به نمايش خواهد گذاشت و نشان خواهد داد که آرمان هاي معمار کبير انقلاب اسلامي، هدايت بخش نسل ايران اسلامي وعلاقه مندان در سراسر جهان خواهد بود.

چهارشنبه 11 خرداد 1390 - 15:40
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری