جمعه 31 فروردين 1397 - 9:3
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان غربي
  • هيچ خبري موجود نيست

اجراي 14 عنوان برنامه همزمان با سالروز رحلت رهبر کبير انقلاب اسلامي ايران در بوکان

سرپرست اداره تبليغات اسلامي بوکان از برگزاري 14 عنوان برنامه همزمان با سالروز رحلت جانگداز رهبر کبير انقلاب اسلامي ايران در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي آذربايجان غربي، حجت الاسلام احمد نورپور روز چهارشنبه 11 خرداد ماه سالجاري در جلسه برنامه ريزي و هماهنگي ستاد گراميداشت بيست و دومين سالگرد ارتحال ملکوتي امام خميني(ره) افزود: اين برنامه ها در سطح مساجد و ادارات و نهادهاي فرهنگي سطح شهرستان و روستاها برگزار مي شود.

وي در ادامه اظهار داشت: چهاردهم خرداد که رحلت جانگداز امام بزرگوار (ره) به وقوع پيوست چنان روزي بود که ايران اسلامي غرق در ماتم و پريشاني فرو رفت و از آن روز ايران اسلامي هر ساله در اين ايام ياد و خاطره آن عزيز سفر کرده را با برگزاري مراسمات مختلفي از جمله اعزام کاروان زيارتي به مرقد مطهر امام راحل و بزرگداشت ياد و خاطره حضرت امام خميني(ره) در شهر و روستا زنده نگه مي دارند.

وي در ادامه بيان داشت: انديشه ها، سخنان گهربار امام راحل از سوي سخنرانان آگاه و دانا به سمع و نظر اقشار مختلف مردم و جامعه مي رسد که در معرفي و شناساندن شخصيت بي نظير حضرت امام خميني(ره) شايسته و تاثير بسزايي در روشنگري و بصيرت دهي نسل گذشته، حال و آينده را ايفا مي کنند.

چهارشنبه 11 خرداد 1390 - 15:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری