سه‌شنبه 24 تير 1399 - 22:5
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

اعزام 450 مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف استان همدان در ايام ارتحال امام خميني

کارشناس امور مبلغان اداره‌کل تبليغات اسلامي همدان از اعزام 450 مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف استان همدان در ايام ارتحال بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام سيدمجيد موسوي 11 خرداد جاري با اعلام اين خبر افزود: اين مبلغان به مساجد، حسينيه‌ها، تکايا و هيئات مذهبي شهرها و روستاهاي استان همدان اعزام مي شوند.

وي تصريح كرد: اين افراد از 13 خرداد جاري به مدت 3 روز به مساجد، حسينيه‌ها و هيئات مذهبي شهرها و روستاهاي استان همدان اعزام شده و مراسم ويژه اي را  كه شامل سخنراني پيرامون زندگي، انديشه‌ها و اهداف والاي حضرت امام خميني(ره) و مراسم عزاداري و سوگواري برگزار مي‌كنند.

حجت‌الاسلام مجيد موسوي اظهار داشت: مساجد و هيئات مذهبي شهرها و روستاهاي استان در صورت نياز به سخنران و مبلغ در مجالس سوگواري مي توانند با واحد امور مبلغين اداره کل تبليغات اسلامي همدان و ادارات تبليغات اسلامي شهرستان تماس بگيرند.

موسوي در ادامه با تأکيد بر هر چه باشکوه تر برگزار کردن برنامه هاي اين ايام خاطرنشان کرد: سلامت، اقتدار و عزت امروز ايران اسلامي مرهون زحمات و خدمات ارزنده بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) است و اجراي اين برنامه تنها ذره اي از يادآوري اين رخداد مهم است.

اين مقام مسئول در ادامه با اشاره به جايگاه ولايت فقيه در کشور ادامه داد: ولايت فقيه رکن اساسي نظام است و حکومت بدون ولايت فقيه معنا ندارد و در حقيقت پايداري و مشروعيت نظام وابسته به ولايت فقيه است.

چهارشنبه 11 خرداد 1390 - 12:59
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری