سه‌شنبه 4 ارديبهشت 1397 - 20:54
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مديرکل بنياد حفظ آثار کردستان:

اطاعت‌پذيري از رهبر کليد حفظ وحدت است

مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان کردستان اطاعت‌پذيري از مقام معظم رهبري را کليد حفظ وحدت و گسترش آن بين مسلمانان ذکر کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کردستان، داوود مهاجر سوم خرداد ماه جاري در جشنواره شعراي اهل بيت استان کردستان که به همت اداره کل تبليغات اسلامي استان در سنندج برگزار شد، اظهارداشت: با اطاعت‌پذيري همه مردم و مسئولان اين مرز و بوم دشمنان توان مبارزه با ايران را در خود نخواهند ديد.

وي با اشاره به اينکه امروز دشمنان با بکاربردن ابزار فرهنگي و ترفندهاي مختلف بدنبال تضعيف هويت ديني و اسلامي هستند، افزود: هوشياري و آگاهي مردم و حرکت در مسير ولايت فقيه گامي موثر براي خنثي کردن توطئه‌هاي دشمنان به شمار مي‌رود.

وي حفظ اتحاد ميان مردم را عامل موفقيت ايرانيان در همه اعصار دانست و يادآور شد: رزمندگان جنگ تحميلي و هشت سال دفاع مقدس با توکل به خدا و حفظ وحدت توانستند در ميدان نبرد پيروز شوند و ايران اسلامي را از بند و اسارت دشمنان محفوظ نگه دارند.

مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان کردستان ادامه داد: اگر مردم مسلمان ايران اسلامي همچون همه اعصار وحدت خود را حفظ کنند در برابر هر توطئه و ترفندي از سوي دشمنان پيروز خواهند بود و با جهاد و دفاع از ميهن نام ايران اسلامي را زنده نگه خواهند داشت.

مهاجر با اشاره به سالروز آزادسازي خرمشهر و تبريک اين روز بزرگ يادآور شد: براي فتح خرمشهر انسان‌هايي جمع شده بودند كه لشكريان مخلص خدا بودند و هدفشان تنها اطاعت از ولي فقيه بود و اصلا منافع شخصي را براي خود مد نظر نداشتند.

وي ادامه داد: بعد از پيروزي خرمشهر تازه دنيا از خواب بيدار شد و صداي انقلاب اسلامي ايران رساتر به گوش جهانيان رسيد و امروز نيز بايد در برابر تهاجمات فرهنگي دشمنان ملت ايران محکم‌تر از هميشه گام بردارد و براي تحقق اهداف متعالي اسلام عمل کند.

چهارشنبه 4 خرداد 1390 - 10:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری