پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 - 0:34
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

با حضور دكتر خاموشي برگزار شد

تجليل از مقام بانوان سازمان تبليغات اسلامي درپژوهشگاه باقر العلوم

كميته بانوان سازمان تبليغات اسلامي با همكاري معاونت مالي و اداري اين سازمان، نشست تجليل از مقام و منزلت بانوان سازمان تبليغات اسلامي با حضور حجت الاسلام سيد مهدي خاموشي را برگزار كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، نشست تجليل از مقام و منزلت بانوان سازمان تبليغات اسلامي با هدف توسعه فعاليت هاي فرهنگي كميته بانوان اين سازمان براي نخستين بار ، در سالن اجتماعات پژوهشكده باقرالعلوم(ع) برگزار شد.

اين كميته به عنوان متولي امور فرهنگي مربوط به بانوان تشكيل يافته و اين نشست سرآغازي براي فعاليت اين كميته تازه تاسيس بود.

همچنين،تصميم برگزاري اين مراسم در طول نشستي مشترك با حضور مديركل دفتر رياست، مدير كل روابط عمومي، مديريت حراست و معاونين سازمان، مديركل امور مجامع و ساير موسسات وابسته و معاونين سازمان، به منظور قدرداني از مقام شامخ بانوان اتخاذ شده است.

گفتني است، در اين مراسم گروه كوثر وابسته به مجتمع كوثر به اجراي تواشيح با موضوع فاطمه زهرا(ع) و دكتر بيات ريزي، دكتراي روانشناسي تربيتي از دانشگاه تهران به ارائه مباحثي پيرامون نفش زن در خانواده و جامعه پرداختند و در پايان اين مراسم دكتر خاموشي از بانوان سازمان تبليغات اسلامي با اهداي هدايايي نفيس قدرداني و تجليل كرد.

سه‌شنبه 3 خرداد 1390 - 14:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری