شنبه 25 مرداد 1399 - 7:0
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار اعضاء شوراي هيئات مذهبي گچساران با رئيس اداره تبليغات اسلامي

اعضاء شوراي هيئات مذهبي شهرستان گچساران با حجت الاسلام عبدالرحيم ملکوتي رئيس اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان ديدارکردند .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بوير احمد ،در اين ديدار حجت الاسلام عبدالرحيم ملکوتي رئيس اداره تبليغات اسلامي گفت: وجود شورا بعنوان چشم بيناي مردمي با برخورداري از فکر و انديشه هاي مختلف بمنظور ايجاد خلاقيت در روند اجراي برنامه جهت هدايت و حمايت از مجموعه هاي فرهنگي و ديني که همان هيئت هاي مذهبي است، يک ضرورت است . وي با توجه به مسئوليت پذيري تأکيد کرد: انسان تا زماني که به اختيار خود است و مسئوليتي بر دوش وي نباشد توقع و انتظاري هم از وي نمي رود، ليکن با پذيرش اين مسئوليت در مقابل خود و خداي خود مسئوليت دارد که به وظيفه عمل کند، و در واقع يک تکليف شرعي و قانوني بر کردن وي نهاده شده که بايد در جهت رضاي خدا و خلق خدا گام بردارد . و اکنون که شما بعنوان شوراي هيئات مذهبي اين مسئوليت را پذيرفتيد وظيفه داريد به تکليفي که بر دوشتان گذاشته شده عمل نماييد . در ادامه رئيس اداره تبليغات اسلامي شوراي هيئات مذهبي را يکي از بازوان توانمند سازمان دانست و تأکيد کرد . شوراي هيئات مذهبي بايد در مشکلات همگام و هميار سازمان و در محافل و مجلس به دفاع از سازمان و تشکلهاي ديني بپردازد .

در ادامه محمد مهدي شريفي رئيس شوراي هيئات مذهبي ضمن تشکر از رئيس اداره تبليغات اسلامي گفت: تلاش و کوشش شورا بر اين است تا خواسته ي سازمان تبليغات اسلامي که همانا عمل به وظيفه در جهت پيشبرد اهداف نظام بويژه حمايت و هدايت از تشکلهاي ديني است تحقق پيدا کند .

دوشنبه 19 ارديبهشت 1390 - 13:48
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری