سه‌شنبه 24 تير 1399 - 21:50
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان رضوي
  • هيچ خبري موجود نيست

نشست رئيس اداره تبليغات اسلامي سبزوار با طلاب اعزامي طرح جهادي پايان هفته

کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان سبزوار از نشست فرهنگي و تبليغي رئيس اين اداره با طلاب و روحانيون اعزامي طرح جهادي پايان هفته در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان رضوي، حسن ملوندي در اين باره گفت: طرح جهادي اعزام گروهي پايان هفته اداره تبليغات اسلامي در شهرستان سبزوار، در نشستي با حضور رئيس و کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي و طلاب و روحانيون علاقه مند به شرکت در اين طرح، 5 ارديبهشت ماه جاري در مدرسه علميه اهل البيت(ع) اين شهرستان برگزار شد.

وي گفت: در اين نشست که بمنظور هماهنگي بيشتر با روحانيون و طلاب اعزامي به اين طرح و گروه بندي و توجيه در زمينه اجراي صحيح آن برگزار شد، حجت الاسلام فاطميان رئيس اداره تبليغات اسلامي سبزوار ضمن تشکر از حضور طلاب و روحانيون جوان در طرح مذکور، اجراي اين برنامه توسط طلاب در سال جهاد اقتصادي را نوعي خدمت و جهاد تبليغي و فرهنگي در راه کمک به اقشار مستضعف و محروم جوامع روستائي خواند و تداوم آنرا تکريم خدمت رساني عيني به محرومين و نيازمندان دانست.

گفتني است: اولين گروه طرح جهادي پايان هفته، از ابتداي ارديبهشت ماه جاري به روستاهاي محروم شهرستان سبزوار اعزام گرديده اند.

سه‌شنبه 13 ارديبهشت 1390 - 10:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری