جمعه 24 مرداد 1399 - 9:48
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

سخنراني روحاني مستقر لنده در جمع نمازگزاران مسجد صاحب الزمان

حجت الاسلام سيد محمود الهي نيا روحاني مستقر وامام جمعه موقت لنده در جمع نمازگزاران مسجدصاحب الزمان (عج) گفت: فاطمه(س) را با فاطمه و در فاطمه بايد به معرفت نشست .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کهگيلويه و بوير احمد، حجت الاسلام سيد محمود الهي نيا امام جمعه موقت شهرلنده در سخناني تقواي الهي را باعث نجات بشر و آزادي ابدي او از بند شيطان دانست و افزود:يکي از مهمترين عبادت هايي که انسان در زندگي بايد به انجام آن همت گمارد تفکر در آفرينش و مخلوقات است که باعث بزرگي روح و سعادت دنيوي و اخروي انسان مي شود.

امام جمعه موقت لنده در ادامه گفت:فاطمه (س) را بايد به تنهايي و مطلق و مجزا از وابستگي هاي ارزشمندش ، تنها به عنوان يک انسان در نظر گرفت تا پي به علو درجاتش برد و بي هيچ اغراق افسانه اي ، ارزش هاي آسماني اش را درعين آنکه بر زمين خدا ودر ميان خلق خدا راه مي رفت وزندگي مي کرد،به بررسي نشست . دختر رسول گرامي اسلام بودن ويا افتخار همسري ابر مردي چون علي را داشتن ويا مادر سلسله نوراني امامت بودن و...، اينها همه به تنهايي هر کدامشان فضيلتي گرانسنگ وبي همتاست ، اما باز در حق فاطمه ، ره انصاف ننموده ايم اگر تنها به اعتبار همين گونه فضايل قومي ونسبي اش به او بپردازيم و شخصيت وي را با همين نگاه به قضاوت در آييم . نه ، فاطمه زهرا (س) ، خود به تنهايي بايد نگريسته شودفاطمه(س) را با فاطمه و در فاطمه بايد به معرفت نشست .

دوشنبه 5 ارديبهشت 1390 - 10:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری