سه‌شنبه 21 مرداد 1399 - 23:0
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

پيشنهادات مديرکل تبليغات اسلامي کردستان در کارگروه فرهنگ و هنر استان

مديرکل تبليغات اسلامي کردستان در کارگروه فرهنگ و هنر که در استانداري کردستان و به رياست رئيس جمهور برگزار شد، حضور يافت و پيشنهادات خود را مطرح کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي کردستان، در اين کارگروه حجت الاسلام مسعود صفي ياري پيشنهادات خود را در خصوص ارتقاي سطح فرهنگي استان مطرح کرد و مورد توجه رئيس جمهور قرار گرفت.

حجت الاسلام مسعود صفي ياري در اين کارگروه با توجه به موارد ذکر شده در کارگروه اظهارداشت: محورهاي اسلامي کلي هستند و بايد بومي سازي شده و براساس اقتضائات و نيازهاي استان تنظيم شود.

وي با اشاره به دومين سالگرد حماسه پرشور و شعور ارديبهشت معطر که مقارن با سفر سوم هيئت دولت به استان است، اظهارداشت: مصوبات فرهنگي سفر سوم دولت بايد در راستاي تکميل و تقويت مصوبات فرهنگي سفر مقام معظم رهبري باشد.

وي همچنين بيان داشت: شاخصه ها و ايده هاي مطرح شده توسط مقام معظم رهبري در استان کردستان محور فعاليت هاي فرهنگي در استان است و بايد نسبت به آن تلاش شود.

وي ادامه داد: مقام معظم رهبري زبان و فرهنگ کردي را به عنوان ضرورت ملي ياد کردند و براين اساس بايد حفظ و حراست از اين ثروت ملي در محورهاي تصميم گيري کارگروه لحاظ شود.

مديرکل تبليغات اسلامي کردستان ادامه داد: در استان کردستان استعدادهاي قرآني خوبي وجود دارد که با اندک سرمايه گذاري و توجه، اين استان مي تواند تبديل به قطب قرآني کشور شود.

وي اضافه کرد: پيشنهاد مي شود توسعه و تعميق فعاليت هاي قرآني به عنوان محور مستقل در نظر گرفته شود.

در ادامه جلسه رئيس جمهور ضمن تحسين پيشنهادات مديرکل تبليغات اسلامي کردستان دستور بررسي آن را صادر کرد.

شنبه 3 ارديبهشت 1390 - 8:44
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری