چهارشنبه 6 مرداد 1400 - 14:8
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان شمالي
  • هيچ خبري موجود نيست

جشنواره ادبي با موضوع خرداد در خراسان شمالي برگزار مي شود

حوزه هنري تبليغات اسلامي خراسان شمالي جشنواره استاني شعر و داستان با موضوع خرداد را برگزار مي كند .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي ، دفتر آفرينش هاي ادبي و ادبيات پايداري حوزه هنري تبليغات اسلامي خراسان شمالي با مشاركت معاونت پرورشي و تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش استان در نظر دارد جشنواره ادبي شعر و داستان با موضوع خرداد را در گستره استاني با حضور دانش آموزان استان برگزار نمايد.

مسئول دفتر ادبيات پايداري حوزه هنري تبليغات اسلامي استان گفت : دانش آموزان راهنمايي و دبيرستان مي توانند اثار شعر و داستان خود را با موضوعات خرداد كه در فراخوان و پوستر اين جشنواره آمده براي دبيرخانه اين جشنواره ارسال نمايند. البته براي سهولت در اين امر ، معاونين پرورشي مدارس اين آثار را جمع آوري و به معاونت پرورشي و تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش تحويل خواهند داد تا از آن طريق نيز اثار به اين دبيرخانه ارسال شود.

اكرم صديقي در ادامه افزود : قابل ذكر است مدير اجرايي اين جشنواره جناب آقاي حسن روشان از فعالين در عرصه شعر و داستان در استان هستند كه اين جشنواره را برگزار خواهند كرد.

صديقي گفت : هدف از برگزاري اين جشنواره كشف استعدادهاي موجود در استان مي باشد كه حوزه هنري در نظر دارد در گام هاي بعدي با تشكيل كانون هاي تخصصي شعر و داستان با بهره گيري از اساتيد مجرب استاني و كشوري در پرورش و بارور سازي استعدادهاي اين عزيزان تلاش نمايد.

چهارشنبه 31 فروردين 1390 - 9:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری