شنبه 14 تير 1399 - 19:44
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

عرضه لوح فشرده «نقد و بررسي عرفان كيهاني»

دفتر برنامه‌ريزي و توسعه پژوهش‌هاي كاربردي معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان تبليغات اسلامي نشست نقد و بررسي عرفان كيهاني(حلقه)را از سلسله نشست‌هاي ميز انديشه در قالب لوح فشرده عرضه مي‌كند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، در اين لوح فشرده حجت‌الاسلام مظاهري به بررسي و تبيين مباني نظري عرفان كيهاني و اهداف پيروان آن مي‌پردازد.

موسسات فرهنگي مي‌توانند براي تهيه اين لوح فشرده با شماره 88896236 دفتر برنامه‌ريزي و توسعه پژوهش‌هاي كاربردي معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان تبليغات اسلامي تماس بگيرند.

گفتني است،دفتر برنامه‌ريزي و توسعه پژوهش‌هاي كاربردي معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان در ادامه برگزاري نشست‌هاي ميز انديشه با موضوع نحله‌هاي انحرافي، در سال 89 نشست‌هايي را با موضوعاتي همچون «شكل‌گيري بهاييت،زمينه‌هاي تاريخي و اجتماعي»، «آموزه‌هاي فرقه بهاييت»، «گرايش فكري سلفيه در جهان اسلام»،«نقد مباني فكري سلفي‌گري»، «نقد تفكر وهابيت تكفيري،مباني و آرا،بخش اول و دوم»، «نقد و بررسي عرفان كيهاني، بخش اول و دوم» و « نقد و بررسي تئوري جذب، بخش اول و دوم» و «نقد و بررسي اشو بخش اول و دوم»برگزار كرد كه برگزاري اين نشست‌ها در سال 90 نيز با رويكردي جديد ادامه دارد.

تبيين، بررسي و نقد اهداف، آرا و عقايد نحله‌‌هاي انحرافي و عرفان‌هاي كاذب هدف اصلي برگزاري نشست‌هاي ميز انديشه است.

چهارشنبه 24 فروردين 1390 - 11:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری