جمعه 24 مرداد 1399 - 13:23
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان شمالي
  • هيچ خبري موجود نيست

12 فروردين نماد وحدت ملي و يكپارچگي و انسجام اسلامي است

مديرکل تبليغات اسلامي خراسان شمالي گفت : 12 فروردين نماد وحدت ملي و يكپارچگي و انسجام اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي ،حجت الاسلام زين العابدين روحاني نيا افزود: ملت آزاده و فهيم ايران اسلامي در دوازدهم فروردين ماه سال 58 با راي قاطع آري و حداكثري خود به نظام بزرگ ايران مهر تاييد زدند و آن را در تاريخ به ثبت و ضبط رسانده و به آن رسميت دادند.

وي اظهار داشت: شکل گيري جمهوري اسلامي ايران بر اساس پيروي از ولايت و رهبري بوده و تاكنون با رهبري ولايت فقيه توانسته است در برابر دشمنان و توطئه‌هاي داخلي و خارجي ايستادگي كند .

وي با بيان اينکه 12 فروردين نماد وحدت ملي و يكپارچگي و انسجام اسلامي است تصريح کرد: مردم ايران با انتخاب آگاهانه خود در همه‌پرسي فراگير و تاريخي طومار استبداد و ظلم 2 هزار و 500 ساله رژيم ستم شاهي را برچيده و دست ردي بر سينه‌ زورگويان خارجي زده و آن را به موزه عبرت‌هاي تاريخ سپردند.

روحاني نيا اظهار داشت: روز 12 فروردين ثبت برگ زرين ديگري بر تارك تابناك و درخشان مجاهدت‌هاي استقلال طلبانه و عدالت خواه تاريخ بشري است كه مردم انقلابي و زمان شناس ايران اسلامي به رهبري امام خميني (ره) با خلق يك حماسه بار ديگر نقش محوري خود را در استقرار نظام ايفا كردند.

وي تصريح كرد: مردم كشور با انتخاب جمهوري اسلامي ايران به عنوان نظامي برخاسته از بطن مردم و مبتني بر آرمان‌هاي اصيل اسلامي، اجازه دخالت در سرنوشت خود را به بيگانگان ندادند.

مدير کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي افزود: اكنون كه بيش از سه دهه از آن رويداد ماندگار سپري شده، حافظه تاريخ شاهد صحنه‌هايي شكوهمند از باور مردم انقلابي ايران اسلامي به شعار اساسي استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي است كه هر ساله با حضور در عرصه‌هاي مختلف اين نظام الهي بر اعتبار آن مي‌افزايند.

پنجشنبه 11 فروردين 1390 - 8:11
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری