چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 3:47
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان شمالي
  • هيچ خبري موجود نيست

نخستين گردهمايي مسئولان ستادهاي نماز جمعه در خراسان شمالي

نخستين گردهمايي مسئولان ستادهاي نماز جمعه خراسان شمالي ، در دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي ، حجت الاسلام  زين العابدين روحاني نيا، در گردهمايي مسئولان ستادهاي نماز جمعه خراسان شمالي که در دفتر امام جمعه برگزار شد گفت: بالاترين و مهم ترين خدمت به خلق خدا، خدمت فرهنگي است و هيچ فعاليتي با آن برابري نمي کند.

حجت الاسلام روحاني نيا، با اشاره به تأکيدات و سفارشات اسلام و بزرگان دين به برپايي نماز جمعه، تصريح کرد: بايد زمينه هاي باورپذيري امر مهم ديني هرچه بيشتر در مردم فراهم شود.

مدير کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي اضافه کرد: نماز جمعه خون بهاي شهدا و دستاورد امام راحل (ره) است و با همايش هاي نمايشي و نشست ها و ارائه آمار در اين راستا نمي توان اهميت نماز جمعه و مساجد را تبيين کرد.

حجت الاسلام روحاني نيا، نماز جمعه را يکي از جلوه هاي کارآمدي نظام برشمرد و تصريح کرد: اگر ما احساس مسئوليت نکنيم و در دانش افزايي و تقوا تلاش نداشته باشيم و نقد منصفانه را نپذيريم و خود را اصلاح نکنيم، دشمنان به ما نيشخند مي زنند و نظام مقدس اسلامي را ناکارآمد جلوه مي دهند.

وي، با بيان اينکه بهره مندي از پايگاه نماز جمعه باعث ايجاد تحول در جامعه مي شود، از مسئولان خواست تا بيش از اين، آن را ارج نهند و قدر بدانند.

شنبه 30 بهمن 1389 - 10:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری