سه‌شنبه 19 فروردين 1399 - 8:59
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

تحولات در کشورهاي اسلامي ثمره صدور انقلاب اسلامي است

سرپرست اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي گفت: تحولات در کشورهاي اسلامي ثمره صدور انقلاب اسلامي است که بايد قدر اين نعمت الهي را بدانيم.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي،حجت الاسلام نعمت الله سرلکيان سرپرست اين اداره کل در گفتگو با کارشناس روابط عمومي و پيگيري حوزه مديريت افزود:حال آنکه در سي و سومين سال پيروزي انقلاب اسلامي هستيم نظام جمهوري اسلامي مقتدرتر از سال هاي پيش و تأثيرگذارتر از گذشته در حرکت است.

وي اظهار داشت:در سال هاي گذشته انقلاب تلخ و شيريني هاي فراوان داشته اما دست آوردهاي شيرين آن بسيار زياد بوده که يکي از ثمرات انقلاب اسلامي حاکم شدن ايده ولايت فقيه در جامعه است که توانسته کشتي انقلاب را در مسير حق به درستي هدايت کند.

وي تصريح کرد:شعار انقلاب اسلامي صدور انقلاب بود و امروز تحولات جهان اسلام خصوصا در کشورهاي مصر،تونس،يمن،اردن و ديگر کشورها نشان از عمق هدف گذاري نظام اسلامي است.

سرلکيان خاطر نشان کرد:دشمنان در مقاطع مختلف سعي در ناکارآمد نشان دادن انقلاب داشتند و در هر فرصتي خواستند از اقتدار انقلاب کاسته شود که آخرين آن فتنه 88 بود که اگر موفق مي شدند امروز مصر و تونس و ديگر کشورها الگو خاصي براي مقابله با ديکتاتوري نداشتند و درايت رهبر معظم انقلاب بود که توانست نظام را بيمه کند و امروز تحولات در کشورهاي اسلامي ثمره صدور انقلاب است .

سه‌شنبه 26 بهمن 1389 - 14:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری