سه‌شنبه 17 تير 1399 - 4:24
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان شرقي
  • هيچ خبري موجود نيست

كسترش فرهنگ و آرمان هاي انقلاب اسلامي در افكار عمومي جهان

نماينده مردم مراغه و عجبشير در مجلس شوراي اسلامي گفت: مردم ايران با حضور گسترده در راهپيمايي 22 بهمن نفوذ و گسترش فرهنگ و آرمان هاي انقلاب اسلامي در افكار عمومي جهان را نشان مي دهند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي؛‌يوسف نجفي ، حضور با شكوه مردم در يوم الله 22 بهمن حاكي از تبعيت مردم از رهبري، ولايت فقيه و عشق ويژه به نظام جمهوري اسلامي ايران است.

وي با اشاره به اينكه آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامي ايران و امام راحل هم اكنون در افكارعمومي جهان بويژه مردم مسلمان كشورهاي اسلامي پرورش يافته ، گفت: مردم ايران با حضور دراين راهپيمايي، نفوذ اين اهداف در افكار عمومي جهان را تحكيم مي بخشند.

وي اظهارداشت: مردم ايران با حضور در صحنه هاي مختلف انقلاب كه لبيك به ندايي برگرفته از ولايت و امام راحل است، اين فرهنگ را به جهان گسترش مي دهند.

وي با اشاره به بيانات رهبر كبير انقلاب اسلامي ايران در رابطه با اينكه انقلاب را تا وقتي كه بانگ لااله الا الله در تمام جهان طنين نشده بايد ادامه دهيم، گفت: هم اكنون اين بانگ در حال طنين انداز شدن بوده و حضور در راهپيمايي 22 بهمن تثبيت فرهنگ انقلاب در كشورهايي همچون مصر و تونس است.

شهرستان مراغه با 250 هزار نفر جمعيت در 147 كيلومتري جنوب غربي تبريز مركز آذربايجان شرقي واقع است.

شنبه 23 بهمن 1389 - 13:51
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری