جمعه 24 مرداد 1399 - 6:24
پربازديدترين اخبار از استان
كهگيلويه و بويراحمد
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مدير کل تبليغات اسلامي استان با فرماندارجديد شهرستان چرام

مديرکل تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بويراحمد ضمن بازديد از اداره تبليغات اسلامي شهر چرام با فرماندار جديد اين شهر ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي استان کهگيلويه و بويراحمد، مدير کل اداره تبليغات اسلامي استان به همراه مسئولين اداره تبليغات شهرستانهاي کهگيلويه و چرام، در محل فرمانداري اين شهر حضور يافتند و با آقاي شکر الله امامي فرماندار جديد چرام ديدار و گفتگو کردند . در اين ديدار حجت الاسلام سيدفرج الله موسوي اطهر، ضمن تبريک انتصاب آقاي شکر الله امامي بعنوان فرماندار جديد شهرستان چرام و آرزوي توفيق روز افزون براي ايشان، با اشاره به سابقه تاريخي و روحيه فرهنگي مردم چرام اظهار داشت: مردم آماده و مشتاق فراگيري احکام اسلامي هستند و زمينه کار فرهنگي فراهم است لذا همکاري و هماهنگي بيشتري جهت استفاده از ظرفيت مردمي لازم است.

وي در ادامه به وظايف و ماموريتهاي سازمان تبليغات اسلامي اشاره کرد و گفت : با توجه به شهرستاني شدن بودجه در سال آينده انتظار مي رود با توجه به اجراي برنامه هاي فرهنگي در سطح شهرستان بودجه اين اداره افزايش داشته باشد .

در ادامه آقاي شکرالله امامي فرماندار جديد شهرستان ، ضمن بيان نقش روحانيت در تبليغ و ارشاد مردم گفت ، دولت دهم با رويکرد فرهنگي نسبت به فرهنگ سازي و رفع ناهنجاري ها و بدعتها برنامه هاي متنوع فرهنگي در دستور کار قرار داده و منطقه با توجه به بافت عشاير قومي و قبيله اي جهت رفع تعصبات قومي و ديگر مشکلات ويژه، احتياج به هماهنگي و همکاري بيشتري دارد که انشا ءالله با تعامل و همکاري نسبت به رفع محروميت منطقه اقدام نماييم.

جمعه 15 بهمن 1389 - 18:15
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری