سه‌شنبه 6 خرداد 1399 - 10:57
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

همايش تحکيم بنيان خانواده در تبليغات اسلامي قزوين برگزار شد

همايش تحکيم بنيان خانواده با موضوع بررسي مشکلات دختران قبل از ازدواج در خانواده در اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،يک استاد حوزه و دانشگاه در اين همايش گفت:اگر خواستار تربيت فرزنداني متدين بر اساس اصول ارزش هاي اسلامي هستيم بايد ابتدا شناخت خودمان را نسبت به دوره مختلف کودکي، نوجواني و جواني فرزندانمان افزايش دهيم.

حجت الاسلام گيوي اظهار داشت:دوره نوجواني در کنار زيبايي هايش در صورتي که با عدم آگاهي همراه باشد خطرناک مي باشد،بنابرين والدين بايد با ارتقاي سطح آگاهي خود فرزندانشان را براي ساختن يک زندگي مشترک توام با موفقيت آماده کنند.

وي اظهار داشت:وظيفه والدين تربيت يک دختر يا پسر نيست بلکه تربيت پدران و مادران آينده اين سرزمين و همسراني آگاه از زندگاني زناشويي موفق مي باشد.

اين استاد حوزه و دانشگاه افزود:متاسفانه در برخي خانواده شاهد طلاق عاطفي والدين هستيم، والدين زير يک سقف زندگي مي کنند ولي در عمل فاصله دلهاي آنها از زمين تا آسمان مي باشد.

حجت الاسلام گيوي،محبت،احترام،هويت و اميد به آينده را از نيازهاي اساسي جوانان برشمرد و گفت:اگر اين نيازها در درون خانواده تامين نشود مطمئنا جوان آن را در بيرون و در کنار هم سن و سالان خود جستجو خواهد کرد و اين خطرناک است.

اين همايش روز چهارشنبه 29 دي ماه برگزار شد.

پنجشنبه 30 دی 1389 - 11:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری