جمعه 29 شهريور 1398 - 16:12
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

اطلاع رساني برگزاري جشنواره بزرگ قرآني کودک و نوجوان در تنگستان

به همت خانه قرآن جنت روستاي سمل وبا همکاري اداره تبليغات اسلامي و مديريت آموزش و پرورش تنگستان اطلاع رساني عمومي برگزاري جشنواره بزرگ قرآني کودک و نوجوان در تنگستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر ، عبدالحسين ناصري کارشناس امور قرآني اداره تبليغات اسلامي تنگستان در اين باره گفت : با تلاشهاي خانم منيژه دريسي مسئول خانه قرآن جنت روستاي سمل و مکاتباتي که از سوي کانون قرآن اداره تبليغات اسلامي با مديريت آموزش و پرورش انجام گرفت ، طي نشستي با رئيس و معاون پرورشي آموزش و پرورش تنگستان مقرر شد مديران و مربيان پرورشي مدارس با نصب تراکت جشنواره در تابلو اعلانات مدرسه و تشويق دانش آموزان ، از علاقمندان شرکت در مسابقات ثبت نام بعمل آورند . ايشان با اشاره به فراخوان عمومي برگزاري اين جشنواره گفت : در حال حاضر بنرهاي تبليغاتي در اين زمينه تهيه شده و در ميادين اصلي شهر نصب و در معرض عموم قرار گرفته است . کارشناس قرآني اداره تبليغات اسلامي تنگستان در بخش ديگري از سخنانش در مورخ 28 ديماه ابراز داشت : تا 10 بهمن ماه همه روزه اداره تبليغات تنگستان آمادگي ثبت نام از دانش آموزان مشتاق حضور در اين جشنواره را خواهد داشت .

گفتني است جشنواره بزرگ قرآني کودک و نوجوان در شهرستان تنگستان در رشته هاي حفظ ، مفاهيم ، مقاله نويسي خوشنويسي و سرود با مضامين قرآني در مقاطع پيش دبستاني ، دبستان ، راهنمايي و دبيرستان در نيمه دوم بهمن ماه در شهر اهرم برگزار مي شود.

چهارشنبه 29 دی 1389 - 11:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری