سه‌شنبه 29 مرداد 1398 - 4:1
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار مسئول خانه قرآن روستاي شورکي با کارشناس قرآني اداره تبليغات تنگستان

شيرعلي آردن مسئول خانه قرآن روستاي شورکي با کارشناس قرآني اداره تبليغات تنگستان ديدار و پيرامون طرحها و برنامه هاي مختلف قرآني تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر ، در اين نشست آردن در سخناني به تشريح عملکرد اين خانه قرآن روستايي در شش ماهه دوم سال 89 پرداخت . وي در سخناني ابراز داشت : خانه قرآن قائم المهدي روستاي شورکي که از سال 80 فعاليت قرآني خود را آغاز کرده است ، از سال 88 مجوز فعاليت دريافت کرده و در طول اين مدت با همکاري اداره تبليغات اسلامي و ياري مسئولين شهرستان توانستيم با تهيه کتب آموزشي و غير آموزشي کتابخانه اي با موضوعات متنوع قرآني و مذهبي دائر کنيم و در حال حاضر اين کتابخانه به فعالان قرآني ، مربيان و دانش آموزان حاضر در کلاسها سرويس دهي مي کند . وي در بخش ديگري از سخنانش به برگزاري مسابقات قرآني در دهه فجر اشاره کرد و در اينخصوص اظهار داشت : برنامه ريزي و هماهنگي هاي لازم جهت برگزاري مسابقه اي در رشته قرائت و مفاهيم ويژه خواهران و برادران انجام گرفته و به نفرات برگزيده مبلغ 500 هزار ريال هزينه سفر زيارتي به قم و جمکران اهدا مي شود . وي در زمينه تهيه و چاپ نشريه هاي قرآني نيز گفت : خانه قرآن شورکي با امکانات محدود اما همت بالا توانسته در سه ماه گذشته سه نشريه قرآني را تهيه و بين مسئولين استان و شهرستان و ساير مراکز قرآني توزيع نمايد.

در ادامه اين نشست عبدالحسين ناصري کارشناس قرآني اداره تبليغات تنگستان در خصوص رايزني با مسئولين شهرستان و تامين منابع مالي جهت کمک به فعاليتهاي قرآني اين خانه قرآن روستايي قول همکاري داد.

دوشنبه 27 دی 1389 - 12:58
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری