دوشنبه 25 شهريور 1398 - 14:59
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

شرکت هزارنفر در طرح گفتمان ديني در مدارس دشتي

حجت الاسلام فرامرزي رئيس اداره اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي در گزارش آماري از اجراي طرح گفتمان ديني در شش ماهه سال دوم گفت: در سال جاري هزارنفر در طرح گفتمان ديني در مدارس شرکت داشتند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر، حجت الاسلام فرامرزي در گفتگويي با رابط خبري اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي ابراز داشت ، طرح گفتمان ديني در اين شهرستان که در جهت توسعه و ترويج معارف ديني و پاسخگويي به شبهات ديني است و با توجه به ارزيابي صورت گرفته ، گام‌ها و موفقيت‌هاي خوبي در اين زمينه برداشته است .

وي نقش و شرکت اساتيد خبره در اين طرح و شرکت هزار نفر در اين طرح را خوب توصيف کرد و اظهار داشت : بايد از اين پس براي کيفيت بخشي و غناي محتواي گفتمان و استفاده بهينه از دستگاه‌ها و اساتيد بومي ، گام برداشت .

فرامرزي خاطر نشان کرد اين طرح در شهرستان در 2 مرحله اجرا مي شود که در مرحله نخست در قبل از امتحان ميان ترم و مرحله دوم آن بعد از امتحانات سال جاري به پايان رسيده است .

وي در پايان اين مصاحبه که در روز بيست وششم ديماه برگزار شد يادآور شد ، تا الان حدود 20 گفتمان ديني در شهرستان برگزار شده است و در آينده حدود بيست گفتمان با موضوع انقلاب و دين بويژه در دهه فجر برگزار خواهد شد.

يكشنبه 26 دی 1389 - 14:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری