يكشنبه 28 مهر 1398 - 15:32
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد مدير کل تبليغات اسلامي مازندران از مراحل برپايي نمايشگاه در امتداد کربلا

مدير کل تبليغات اسلامي مازندران به منظور بازيد از پيشرفت کار و بررسي روند اجرايي پرپايي نمايشگاه هيئات مذهبي و تشکلهاي ديني مازندران تحت عنوان نمايشگاه در امتداد کربلا از محل برگزاري نمايشگاه در مصلاي جمعه بابلسر بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران، حجت الاسلام ناصر شکريان مدير کل تبليغات اسلامي مازندران به همراه عليرضا زرقاني رييس اداره فرهنگي و تبليغ و سيد کريم صادق نيا مسئول تشکلهاي ديني اين اداره کل و سيد علي محمد هاشمي رييس اداره تبليغات اسلامي بابلسر ضمن حضور در محل برپايي نمايشگاه در امتداد کربلا در شهرستان بابلسر و بررسي روند کار ، رهنمودهايي در ارتباط با تسريع در روند اجرايي کار نمايشگاه را ارائه کرد.

وي در ادامه با اشاره به مهلت باقيمانده تاريخ افتتاح نمايشگاه يعني 4 بهمن ماه 89 از دست اندرکاران خواست تا ضمن رعايت کيفيت غرفه ها در راستاي تسريع در کار اهتمام ورزند.

وي با اشاره به پرپايي نمايشگاههاي مشابه در سالهاي قبل در جهت ارتقاء کمي و کيفي اين نمايشگاه به تناسب گذشته مواردي را بيان کرد و در جهت تامين به موقع اعتبارات لازمه از سوي معاون فرهنگي اين اداره کل و پرداخت آن به منظور تسريع در کار به دست اندرکاران نمايشگاه نيز دستورات لازم را صادر کرد .

در خاتمه احمدپور مسئول شوراي تشکلهاي ديني بابلسر نيز به عنوان مدير برپايي نمايشگاه در امتداد کربلا در شهرستان بابلسر توضيحاتي را ارائه کرد.

گفتني است ، بازديد مدير کل تبليغات اسلامي مازندران از نمايشگاه در امتداد کربلا روز پنجشنبه 23 ديماه انجام شد.

شنبه 25 دی 1389 - 9:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری