شنبه 27 مهر 1398 - 22:54
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

اولين جلسه كانون مداحان در شهرستان تفرش برگزارشد

با حضور رئيس و كارشناس امور فرهنگي اداره تبليغات اسلامي و اعضاي اصلي و علي البدل منتخبين مداحان اولين جلسه كانون مداحان شهرستان تفرش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي ، حجت الاسلام داود چماني رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تفرش در اين جلسه گفت: منصب مداحي يك جايگاه ويژه و نيز مسئوليت بسيار سنگيني است و وظيفه مداح اهل بيت(ع) همانطوري كه از اسم او پيداست ، نشر و تعليم و ترويج سيره و مكتب آن بزرگواران مي باشد.

وي افزود: وظيفه كانون مداحان ساماندهي امور مداحي در شهرستان و برگزاري جلسات ، همايش ها ، گردهمايي ها و آموزشهاي عمومي و تخصصي جهت ارتقاي سطح معلومات به ويژه اخلاق درحرفه مداحي است و در اين راستا بايد با همدلي و همكاري و هماهنگي بيشترگامهاي مؤثر و مثبت برداشته و از همه توان و ظرفيت ها بهره برداري کرده و از نيروهاي مؤثر در اين زمينه استفاده شود.

وي در ادامه اساسنامه كانون مداحان را براي حاضرين در جلسه تشريح کرده و از اعضاي كانون درخواست کردند براي انتخاب رئيس و نائب رئيس و دبير از بين اعضاي اصلي به رأي گيري بپردازند.

در پايان پس از رأي گيري افراد فوق به ترتيب به عنوان رئيس ، نائب رئيس و دبير كانون مداحان شهرستان انتخاب شدند:1- محمد صابري 2- معصومه حيدري 3- محسن زماني و مقرر شد جلسات كانون به صورت ماهيانه و در پايان هر ماه تشكيل شود.

گفتني است ، اين جلسه در روز گذشته در اداره تبليغات اسلامي شهرستان تفرش برگزار شد .

چهارشنبه 22 دی 1389 - 12:57
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری