دوشنبه 25 شهريور 1398 - 14:48
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

نشست مشترک روساي شوراي هيئات مذهبي استان بوشهر

با حضور مدير کل تبليغات اسلامي استان بوشهر و کارشناس تشکلهاي ديني نشست مشترک روساي شوراي هيئات مذهبي شهرستان ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، جلسه شوراي هيئات مذهبي استان با حضور حجت الاسلام علي نعمت اللهي و کارشناس تشکلهاي ديني برگزار شد.

در اين نشست مدير کل تبليغات اسلامي استان ضمن قدرداني از اين شورا به نقش فرهنگ در شکل دهي جامعه اظهار داشت: نقش هيئات مذهبي با توجه به پتانسيل اين مجموعه ها مي تواند در شکل دهي فرهنگ ديني جامعه بسيار موثر باشد. در ادامه نوشاد نوشادي رئيس شوراي هيئات مذهبي استان با اشاره به سفر رياست جمهور اظهار داشت : سومين سفر هيئت دولت به استانها با رويکرد و رهيافت فرهنگي صورت مي گيرد، و اين قابليت مي بايست در راستاي حمايت نرم افزاري از هيئات مذهبي بکار گرفته شود .

وي در خصوص سومين جلسه فصلي شوراي هيئات مذهبي استانها که در اسفند سال جاري در بوشهر برگزار مي گردد، تاکيد کرد که با برنامه ريزي مناسب و دقيق مي توان اين نشست را به بهترين شکل در استان برگزار کرد.

در پايان اين نشست که در 20 دي 89 برگزار گرديد هر يک از اعضاء شورا نسبت به اين موضوع به بحث و تبادل نظر پرداختند و تصميماتي اتخاذ گرديد.

چهارشنبه 22 دی 1389 - 12:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری