پنجشنبه 25 مهر 1398 - 11:26
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

اطلاع رساني مطلوب نتيجه صحت و دقت در انعکاس اخبار و عملکردهاست

مديرکل تبليغات اسلامي مازندران در نشست با مجموعه روابط عمومي اين اداره کل عنوان کرد : اطلاع رساني مطلوب نتيجه صحت و دقت در انعکاس اخبار و عملکردهاست.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام ناصر شکريان با يادآوري رسالت روابط عمومي به عنوان يکي از حساس ترين و مهمترين بخشهاي هر دستگاهي گفت : بايد با خلاقيت ، نوآوري و ابتکار عمل در انعکاس اخبار و عملکرد ، نسبت به تقويت و کيفي تر کردن فعاليتها در حوزه روابط عمومي تلاش بيشتري شود زيرا اطلاع رساني مطلوب نتيجه ي صحت و دقت در انعکاس اخبار و نوآوري و تنوع در انعکاس عملکردهاست .

وي ضمن بررسي ارزيابي انجام شده عملکرد اين واحد از سوي سازمان تبليغات اسلامي خواستار توجه بيشتر به بخش آموزش پرسنل روابط عمومي دفاتر تبليغات اسلامي مازندران جهت ارتقاي کيفيت اخبار و عکس خبري شد.

مدير کل تبليغات اسلامي مازندران در ادامه بر ارتباط بيشتر و بهتر روابط عمومي اين اداره کل با مرکز ، همه خبرگزاريها و خبرنگاران تاکيد کرد و خواستار انعکاس به موقع اخبار شد.

شکريان ضمن اشاره به تاثير درج صحيح و دقيق و ارسال به موقع اخبار و عملکرد بيان کرد : انعکاس به موقع و صحيح عملکردها و اخبار موجب تقويت و تشويق يک مجموعه و در نتيجه بازخورد مثبتي را در آن نهاد و به تبع آن در جامعه ايجاد مي کند . در واقع با ارسال و درج اخبار و عملکرد به شکل صحيح و با کيفيت ، اطلاع رساني به شکل مطلوب در جامعه شکل پيدا کرده و آحاد جامعه از نوع عملکرد و فعاليتها به نحو صحيح مطلع خواهد شد .

گفتني است ، اين نشست بعد از ظهر روز 21 دي ماه در دفتر مدير کل برگزار شد .

چهارشنبه 22 دی 1389 - 11:51
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری