سه‌شنبه 30 مهر 1398 - 12:15
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه هم انديشي با موضوع مهدويت در کياکلا برگزار شد

روحاني مستقر نمايندگي تبليغات اسلامي کياکلا در جلسه هم انديشي با موضوع مهدويت که در مسجد صاحب الزمان (عج) نجارکلا جديد اين شهر برگزار شد ،گفت : غرب تمام تلاش خود را براي به انحراف کشيدن موضوع مهدويت به کار گرفته است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران،حجت الاسلام علي رضايي به برخي از جوانب تلاش جهان غرب در بد بين کردن ذهنيت جهانيان در خصوص منجي آخرالزمان و ايجاد ترس از مسلمين اشاره کرد.

روحاني مستقر نمايندگي تبليغات اسلامي کياکلا شيعيان واقعي را در طول تاريخ با کم مهري و ناملايمت و گاها خشم و غضب غير مسلمين و ديگر فرق جهان اسلام مواجه خواند و افزود : علت واقعي آن را بايد در حق طلبي و حقيقت جوئي آرمانها و انديشه هاي جهان تشيع دانست .

وي با اشاره به دوران امامان معصوم و نيز کينه توزي هائي که از صدر اسلام نسبت به اين دين الهي و به تدريج نسبت به تشيع از سوي دشمنان انجام پذيرفته است ، پيروي از هواي نفس دنيا طلبي را عامل اصلي مخالفت انسانها با شريعت اسلام و تشيع عنوان کرد .

اين روحاني مستقر فيلمهاي ساخته شده در بزرگترين کمپاني هاي جهان غرب و مشخصا در آمريکا را در ادامه سياست آنان در مقابله با موج اسلام خواهي خواند و بيان داشت : جهان غرب سعي دارد تا از راه تسلط بر رسانه هاي عمومي و جنگ تبليغاتي اذهان عمومي جهان را نسبت به مسئله مهدويت و منجي آخرالزمان مخدوش نموده و از آمريکا چهرهاي نجات بخش به نمايش بگذارد .

گفتني است ، اين نشست روزسه شنبه 21دي ماه 89 برگزار شد.

سه‌شنبه 21 دی 1389 - 14:46
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری