يكشنبه 28 مهر 1398 - 4:17
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس اداره تبليغات اسلامي ساري:

بازديدهاي مسئولين تبليغات اسلامي مازندران موجب تقويت برنامه هاي فرهنگي مي شود

رييس اداره تبليغات اسلامي ساري در جمع بازرسان اداره کل تبليغات اسلامي مازندران گفت: بازديدهاي مسئولين اداره کل تبليغات اسلامي مازندران، موجب تقويت برنامه هاي فرهنگي مي شود .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران، در اين جلسه حجت الاسلام حمزه علي صادقي ضمن خير مقدم به مدير کل و تشکر و قدرداني حضور و سرکشي از دفاتر در حديثي از قول امام حسن مجتبي(ع) افزود: به راستي که بيناترين ديده ها آن است که در خير نفوذ کند و شنواترين گوشها آن است که تذکرها را بشنود و از آن پند گيرد و سالمترين دلها آن است که از شک و شبه و دودلي پاک باشد .

وي در ادامه يکي از مهمترين مشکل اداره تبليغات اسلامي ساري را نداشتن يک کارشناس فرهنگي برشمرد و افزود : فعاليتهاي زيادي در حوزه فرهنگي و تبليغي انجام مي شود که نبود يک کارشناس کارهاي ما را دچار مشکل کرده است.

در خاتمه رييس اداره تبليغات اسلامي ساري از عنايت و توجه مدير کل تبليغات اسلامي مازندران به جهت سرکشي از دفاتر تشکر و قدر داني کرد.

گفتني است ، اين نشست صبح روز دوشنبه20ديماه 89 با حضور مدير کل ، معاونين و مسئول دارالقرآن الکريم تبليغات اسلامي مازندران برگزار شد.

سه‌شنبه 21 دی 1389 - 14:23
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری