چهارشنبه 24 مهر 1398 - 8:36
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

پنجمين گردهمائي رؤساي ادارات و نمايندگي هاي فرهنگي تبليغي تبليغات اسلامي استان مرکزي برگزار شد

با حضور مدير کل تبليغات اسلامي ،معاون فرهنگي ،پژوهشي و آموزشي اداره کل تبليغات اسلامي،معاون اداري و مالي،رئيس اداره امور فرهنگي و کارشناسان اين اداره کل پنجمين گردهمائي رؤساي ادارات و نمايندگي هاي فرهنگي تبليغي تبليغات اسلامي استان مرکزي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي،حجت الاسلام احمد رضائيان مدير کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در اين گردهمائي گفت:انجام فعاليت هاي فرهنگي مصادق بارز امر به معروف ونهي از منکر است وهمه بايد قدر شناس فعاليت هاي فرهنگي که انجام داده ايم باشيم و در اين عرصه شکرگزار نعمت الهي و الطاف آن باشيم.

رضائيان تصريح کرد:اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي اتحاد خوبي بين روحانيون و هيئات مذهبي ايجاد کرده است و توانسته در تمام فعاليت هاي فرهنگي تبليغي سازمان نقش بسزايي داشته باشد .

مدير کل تبليغات اسلامي استان مرکزي نظم در کار را از مهم ترين فعاليت هاي مديران تبليغات اسلامي خواند و خاطر نشان کرد:کارکنان ادارات و نمايندگي هاي فرهنگي تبليغي استان مرکزي نظم را از رؤساي اصلي خود فرا مي گيرند و بايد نظم در ادارات فرهنگي بيشتر رعايت شود.

وي بيان داشت:جريان فتنه سال 88 به خاطر بي بصيرتي سران فتنه انجام شد و آنها به جاي اينکه در خط نظام و رهبري باقي بمانند دست خود را به سمت دشمنان دراز کردند و خود را از مردم و ولايت فقيه جدا کرده و دست به فتنه جوئي زدند.

وي افزود:مردم با بصيرت ايران اسلامي در حماسه به ياد ماندني 9 دي 88 نشان دادند که اين انقلاب و رهبري را دوست دارند و يک لحظه از آن جدا نخواهد شد.

حجت الاسلام رضائيان گفت:همه هر چه دارند از شهداي انقلاب و ايثارگران است و اگر مديريتي هم به دست ما رسيده از خون پاک شهداي اسلام و نظام اسلامي مي باشد.

وي افزود:بايد براي نظام اسلامي تلاش کنيم و نگذاريم دشمنان اسلام در نظام اسلامي و رهبريت آن خدشه اي وارد کنند.

مديرکل تبليغات اسلامي استان مرکزي در پايان از آيت الله محسني گرکاني رئيس ديوان عالي کشور و نماينده خبرگان رهبري در استان مرکزي،حجت الاسلام و المسلمين دکتر خاموشي رئيس سازمان تبليغات اسلامي ، آيت الله دري نجف آبادي نماينده ولي فقيه در استان مرکزي و امام جمعه اراک،علي اکبر شعباني فرد استاندار استان مرکزي،روحانيون و ائمه جماعات مساجد ، هيئات مذهبي ،مداحان،روساي ادارات و نمايندگي هاي فرهنگي تبليغي تابعه، مديران دستگاه هاي اجرائي ،مديران حوزه هاي علميه استان که در طول خدمت ياريگر ايشان در مديريت هاي کلان استاني بوده اند تقدير و تشکر کرد.

حجت الاسلام نعمت الله سرلکيان معاون فرهنگي،پژوهشي و آموزشي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در ادامه اين گردهمائي گفت:برنامه ها و طرح هاي فرهنگي سال 90 بايد سريع تر از طريق ادارات و نمايندگي هاي فرهنگي تبليغي به استان ارسال شود تا بتوانيم فعاليت هاي خوب فرهنگي،قرآني ،ديني و پژوهشي را در سال آينده داشته باشيم.

وي افزود:يکي از مهم ترين طرح هاي 1389 پيوست فرهنگي مي باشد که بايد در اين پيوست تمام نهادها،شرکت ها و ادارات را در امور فرهنگي وارد کنيم و به سمت اين عرصه راهنمائي کنيم.

سرلکيان اظهار داشت:طرح هائي که براي سال 90 پي ريزي مي شود بايد در خصوص امور فرهنگي ،قرآني ،ديني و پزوهشي برنامه ريزي شود .

معاون فرهنگي،پژوهشي و آموزشي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي تصريح کرد:گفتمان ديني بايد طوري برنامه ريزي شود که در تمام مدارس شهرستان اجرائي گردد.

وي خاطر نشان کرد:گفتمان ديني بايد براي اولياء دانش آموزان هم برنامه ريزي شود تا تأثير آن در تحکيم خانواده بيشتر باشد.

وي در پايان از خدمات حجت الاسلام احمد رضائيان مدير کل تبليغات اسلامي در سه دهه در نظام اسلامي و خدمات آن در سازمان تبليغات اسلامي تقدير و تشکر کرد.

مجتبي فتحعلي معاون اداري مالي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در ادامه اين گردهمائي در خصو.ص طرح ها و برنامه هاي قابل ارائه در سال 90 و چگونگي ارائه آنها به اداره کل توضيحاتي ارائه کرد.

وي در پايان از خدمات حجت الاسلام احمد رضائيان مدير کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در سه دهه به نظام اسلامي و سازمان تبليغات اسلامي تقدير و تشکر کرد.

گفتني است، اين گردهمائي ديروز در سالن جلسات اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي برگزار شد.

چهارشنبه 15 دی 1389 - 9:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری