چهارشنبه 14 خرداد 1399 - 20:27
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

شرکت رييس تبليغات اسلامي آبيک در در جلسه هماهنگي طرح ملي رحمت

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان آبيک در جلسه هماهنگي برگزاري دوره آموزشي مرحله اول طرح ملي رحمت که در سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد،شرکت نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان قزوين،حجت الاسلام سيد جلال حسيني در اين جلسه با اشاره به اجراي طرح ملي رحمت، خاطرنشان کرد: با افزايش بودجه هاي لازم در اجراي اين طرح در راستاي آشنايي با مسائل ديني، مذهبي و احکام شرعي، بنيان خانواده ها مستحکم تر مي شود.

حجت الاسلام سيد جلال حسيني، بر همکاري مؤسسات و مراکز قرآني در اجرايي شدن اين طرح و حضور بانوان در کلاس هاي آموزشي آن قول مساعد داد

کارشناس امور بانوان فرماندار آبيک نيز در اين جلسه گفت: ارائه آموزش به بانوان با رويکرد ديني در زمينه موضوعات متنوع زندگي نظير مسائل زناشويي، تربيت فرزندان و مسائل اقتصادي از اهداف اجراي طرح ملي رحمت است.

کاکاوند، با اشاره به حضور سه مربي با تحصيلات سطح 2حوزه در اجراي اين طرح، خاطرنشان کرد: منابع متنوعي براي آموزش مهارت هاي زندگي در اين طرح پيش بيني شده است و کلاس هاي آموزشي اين دوره 16جلسه است و در پايان کلاس ها براي شرکت کنندگان در طرح ملي رحمت گواهي نامه صادر مي شود.

اين جلسه روز سه شنبه،14 دي ماه برگزار شد.

سه‌شنبه 14 دی 1389 - 14:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری