شنبه 27 مهر 1398 - 23:53
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد شوراي هيئات مذهبي تبليغات اسلامي کياکلا از هيئات مذهبي

مسئول شوراي هيئات مذهبي نمايندگي تبليغات اسلامي کياکلا، در بازديد از هيئات مذهبي امير المومنين (ع) که در سنگتاب اين شهر برگزار شد ، گفت : انحرافات به وجود آمده در تاريخ قيام عاشورا ، ناشي از نا آگاهي از اهداف امام حسين (ع) است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران، سيد محسن محمودي گفت : کسي که پيرو و تعقيب فرهنگ عاشورا است بايد راه مباني امام حسين (ع) راعمل کند ، چرا که ايشان در روز عاشورا با خواندن نماز اول وقت يکي از تاکيدات دين مبين اسلام را انجام داد .

مسئول شوراي هيئات مذهبي نمايندگي تبليغات اسلامي کياکلا با اشاره به فرهنگ حسيني به عنوان يک فرهنگ پيشرو در تمام جوامع اسلامي افزود : فرهنگ امام حسين (ع) ، فرهنگ ظلم ستيزي و عدالت محوري است که انسان ها شيوه زندگي خود را بر مشي ايه فرهنگ بنيان گذاشتند .

وي اظهار کرد : نهضت هاي زيادي در طول تاريخ اتفاق افتاده است ، اما اين نهضت عاشورااست که در مسائل سياسي ، اقتصادي و اخلاقي بشريت تاکنون باقي است .

اين مسئول شوراي هيئات مذهبي بيان داشت : انحرافات به وجود آمده در تاريخ نهضت عاشورا ناشي از نا آگاهي مردم از اهداف امام حسين (ع) و دسترسي نداشتن به منابع شيعه است که علما و نويسندگان مي توانند با سخنراني ها و نوشته هاي سازنده و پر محتواي خويش از انحرافات جلوگيري کنند .

گفتني است، اين بازديد شب شنبه 11دي ماه 89 برگزار شد.

يكشنبه 12 دی 1389 - 13:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری