سه‌شنبه 6 خرداد 1399 - 9:42
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري گفتمان ديني بصيرت در روستاي ديال آباد

گفتمان ديني بصيرت دهي و اعلام انزجار از دشمنان اسلام توسط اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاکستان در مسجد جامع روستاي ديال آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،يک سخنران مذهبي در اين جلسه گفت: يکي از برکات مهم انقلاب اسلامي، تحکيم وحدت ملي بين آحاد ملت به ويژه گروه ها و احزاب سياسي کشور بود و سختي ها و دشواري هاي پس از انقلاب، بيمه اي بود که بايد پرداخت مي شد تا انقلاب اسلامي در مسير اسلام ناب محمدي پايدار بماند.

حجت الاسلام بيگدلي افزود:تداوم انقلاب،پيروزي در جنگ نرم و مقابله با هر فتنه اي نيازمند عناصر ايمان، اعتقاد ديني، تبعيت از رهبري و انسجام داخلي است.

وي اظهار داشت: آنچه که توانست به انقلاب اسلامي ما مصونيت لازم را ببخشد ، حفظ اتحاد و انسجام ملي بود که در سايه رهبري حکيمانه و خردمندانه، حضرت امام خميني(ره) به مردم ايران ارزاني داشت و در کنار آن روحانيت، اين اعتقادات را محکم و ناگسستني کرده و نقشه هاي دشمنان را در اين راه نقش برآب کرد.

حجت الاسلام بيگدلي خاطرنشان کرد:امروز نيز در جريان جنگ نرم دشمنان عليه انقلاب که به مراتب پيچيده تر و سخت تر از نبرد نظامي است و در روزگار فتنه گري دشمنان اسلام، بيش از پيش به عنصر شناخت و بصيرت و صبر و استقامت و تبعيت از فرامين رهبري نيازمنديم.

وي خاطرنشان کرد :ولايت فقيه موضوع مهمي است که در دوران غيبت کبراي حضرت صاحب الزمان(عج) مطرح مي شود، در عصر کنوني که انقلاب عظيمي همچون انقلاب اسلامي آن هم با محوريت ولايت فقيه رخ داده، دشمنان نقش بسيار مؤثر ولايت فقيه را درک کرده اند و مي دانند هر سيلي که خورده اند و هر هجمه اي که از سوي انقلاب اسلامي به آنها شده ، به دليل محوريت ولايت فقيه بوده است.

اين سخنران مذهبي افزود:در همين راستا دشمنان مي خواهند با انجام تبليغات مسموم ، شبهه پراکني و ترويج شايعات ، ولايت فقيه را تضعيف کنند.

وي اظهار داشت : متأسفانه در سال گذشته و پس از انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري ، شاهد برخي از اعمال تفرقه انگيز از سوي برخي از مسئولين بوديم که فضاي سياسي کشور را به تشنج کشيده و اوضاع کشور را نابسامان کرده بود.

به گفته حجت الاسلام بيگدلي،به لطف خدا و ياري حضرت وليعصر(عج ) و رهبري مدبرانه و هوشمندانه حضرت آيت الله العظمي خامنه اي(مد ظله العالي) ، تمامي توطئه هاي دشمنان نقش برآب شد. در اين ميان مهمترين درسي که از اين واقعه مي توان گرفت ، ايمان و اعتقاد عموم مردم و تبعيت از رهبر معظم انقلاب بود که مانع از تنش هاي بيشتر در کشور شد.

وي تصريح کرد : دشمن تلاش مي کند با فاصله انداختن بين مردم و مرجعيت، عزّت و شرف را از ملت ما گرفته و به مقصود پليد خود برسد و آحاد مردم بايد در اين زمينه هوشيار باشند و انقلاب اسلامي را که با خون هزاران شهيد و نقص عضو هزاران جانبازان به اين مرحله از رشد و شکوفايي رسيده است ، به راحتي از دست نداده و تسليم دشمن نکنند.

اين مراسم روز پنج شنبه،نهم دي ماه بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار شد.

شنبه 11 دی 1389 - 14:23
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری