شنبه 27 مهر 1398 - 23:40
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير كل تبليغات اسلامي استان زنجان :

افزايش بصيرت راهكار علمي براي مقابله با جنگ نرم

مدير كل تبليغات اسلامي استان زنجان گفت: افزايش بصيرت، ايمان، اتحاد و خدامحوري با محوريت قرآن و اهل‌بيت(ع) راهكاري علمي در راستاي مقابله با جنگ نرم است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان ،حجت‌الاسلام علي دشتكي مدير كل تبليغات اسلامي استان زنجان، روز شنبه 11 ديماه بااعلام اين مطلب افزود: تقابل جبهه حق با محوريت توحيد و جبهه باطل با محوريت غير توحيدي، از ديرباز تا كنون ادامه داشته و در برخي از زمان‌ها رويارويي اين دو جبهه بيشتر محسوس است.

وي با اشاره به پيروزي انقلاب اسلامي با محوريت جبهه حق اظهار كرد: پيروزي انقلاب اسلامي تهاجمي بر جبهه باطل بود كه منافع استكباري دشمنان را به خطر انداخت.

مدير كل تبليغات اسلامي زنجان با اشاره به موضع گيري جبهه باطل در طول هشت سال دفاع مقدس ابراز كرد: موضع گيري جبهه باطل در طول هشت سال دفاع مقدس و پس از آن، از طريق اعمال تحريم‌هاي اقتصادي عليه ملت ايران بود و در حال حاضر دشمنان نظام مقدس اسلامي جنگي تمام عيار در عرصه فرهنگ بر عليه ملت ايران آغاز كرده اند كه جبهه جنگ نرم است.

حجت‌الاسلام دشتكي با بيان اين مطلب كه جنگ نرم تهاجم به اعتقادات، ايمان و مسائل دروني است، تصريح كرد: يكي از منافذ نفوذ دشمن به مباحث اعتقادي و تأثيرگذاري آن القاي شبهه در مباحث اعتقادي است.

وي با تأكيد بر برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته از سوي دشمنان در عرصه جنگ نرم كه اعتقادات و باورهاي افراد را مورد حمله قرار مي‌دهد، عنوان كرد: حوزه‌هاي ديگر نيز از اين جبهه‌ها در امان نيستند، لذا توجه به موضوع تأثيرگذاري در مباحث اعتقادي از اهميت ويژه‌اي برخوردار است و در صورت عدم توجه به آن تأثيرگذاري راهكارهاي مقابله با جنگ نرم كمتر خواهد بود.

مدير كل تبليغات اسلامي استان افزايش بصيرت، ايمان، اتحاد و خدامحوري با محوريت قرآن و اهل‌بيت(ع) را راهكاري علمي در راستاي مقابله با جنگ نرم عنوان كرد و گفت: برگزاري گفتمان هاي ديني و ايجاد بصيرت با بازخواني جنگ نرم در طول تاريخ بعد از رحلت پيامبر اكرم(ص) و در سال 61 هجري، از جمله اقدامات اداره کل تبليغات اسلامي زنجان در زمينه آگاه سازي جامعه و ارتقاي بصيرت افراد در حوزه جنگ نرم است.

حجت‌الاسلام دشتكي خاطرنشان كرد: فعاليت در حوزه مجازي از ديگر برنامه‌هاي اين اداره کل در زمينه مقابله با جنگ نرم است.

شنبه 11 دی 1389 - 14:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری