دوشنبه 25 شهريور 1398 - 15:28
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم سالگرد حماسه 9 ديماه در بخش ساحلي دشتي

مراسم سالگرد حماسه 9 دي ماه با سخنراني رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي در روستاي زيارت ساحلي شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر، در اين مراسم حجت الاسلام حسين فرامرزي در سخناني ابراز داشت: حوادث بعد از انتخابات سال گذشته براي عده‌اي خصوصا در تهران ابهاماتي را به وجود آورده و موجب شد که عده اي از مردم شعارهايي که به عنوان تقلب در انتخابات داده مي شد را قبول کنند و به عنوان اعتراض به خيابان‌ها آمده و آرا خودشان را مطالبه مي کردند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي اين مساله را ناشي از يک خودخواهي داخلي و نقشه خارجي دانست و افزود: با اين وجود بعد از بيانات ارزشمند مقام معظم رهبري در خطبه‌‎هاي نماز جمعه تهران بسياري از حقايق براي مردم روشن شد.

رئيس تبليغات اسلامي شهرستان دشتي با بيان اينکه بعد از آگاهي مردم ،آرامش نسبي بر جامعه حاکم شد، گفت: اما بعد از اين مسايل حرکت ديگري از سوي افرادي آغاز شد که با نظام جمهوري اسلامي سر سازش نداشتند و در انتخابات رياست جمهوري سال قبل هم شرکت نکرده بودند.

فرامرزي تصريح کرد: اين افراد که بصورت پراکنده و اندک از آغاز انقلاب وجود داشتند با اصل نظام جمهوري اسلامي مخالف بودند و متفاوت از آن افرادي بودند که بعضا مخالف برخي عملکردهاي دولت‌هاي مختلف يا بعضي از موضوعات قانون اساسي بودند.

وي با تاکيد بر اينکه اين افراد در روز عاشورا در قالب مبارزه با اسلام به خيابان‌ها آمدند، گفت: اين افراد با توهين به شعائر و نمادهاي مذهبي دشمني‌هاي خود را به اوج رساندند و نشان دادند که ديگر مقوله انتخابات و اعتراض به نتايج مطرح نيست بلکه هدف آنها اسلام و نظام است.

اين مقام مسئول افزود: اين حرکات زشت و سخيف مردم غيور و مسلمان ايران را به صحنه کشاند تا با اين حرکات و دشمني‌ها مبارزه کنند و نشان دهند که همچنان حامي انقلاب، نظام، رهبري و اصل ولايت فقيه هستند.

وي حماسه 9 دي را حرکتي توفنده در حمايت از انقلاب اسلامي و نظام جمهوري اسلامي عنوان کرد و گفت: اين حرکت ملت ايران حماسه‌اي بود که به ملت هوادار جمهوري اسلامي جان و نيروي تازه اي بخشيد و جايگاه نظام را را در داخل اعتبار دوباره بخشيد.

فرامرزي در پايان اين مراسم که در روز 9 دي برگزار شد، به آثار و نتايج بين المللي حضور مردم در حماسه 9 دي نيز اشاره و خاطرنشان کرد: بعد از حماسه 9 دي و راهپيمايي عظيم 22 بهمن لحن دشمنان انقلاب اسلامي تغيير کرد و متوجه شدند که اين ملت همچنان حامي نظام و رهبري هستند.

شنبه 11 دی 1389 - 13:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری