جمعه 29 شهريور 1398 - 17:5
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

تجمع مردم برازجان در بزرگداشت 9 دي

تجمع با شور و شعور مردم ولايتمدار برازجان در سالگرد حضور با بصيرت مردم ايران اسلامي در تبعيت و حمايت از مقام عظماي ولايت در9 دي 1388 يکبار ديگر دشمنان قسم خورده نظام اسلامي را نااميد کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، تجمع با شور و شعور مردم ولايتمدار برازجان در سالگرد حضور با بصيرت مردم ايران اسلامي در تبعيت و حمايت از مقام عظماي ولايت در9 دي 1388 يکبار ديگر دشمنان قسم خورده نظام اسلامي را نا اميد کرد. در اين همايش حجت الاسلام سيد علي پناه محمودي نيا رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتستان ضمن تشکر از حضور مردم با بصيرت برازجان به قرائت بيانيه اداره تبليغات اسلامي پرداخت که بشرح ذيل مي باشد:

انقلاب اسلامي از بدو تولد حوادثي سخت را پشت سر گذارده که گاه کوچکترين آنها براي سرنگوني حکومت هاي بزرگ کافي بود.

فتنه پس از انتخابات رياست جمهوري در سال گذشته که در نوع خود بي سابقه بود، براي انقلابي که عليرغم تلاش همه قدرت هاي استکباري در مقابله با آن عظمت و اقتدارش بيشتر ميشود و توانمندي هاي علمي و اقتصادي اش زنگ خطر را براي سلطه جويان به صدا در آورده است،حادثه اي تلخ و تأسف بار اما در نهايت پرثمر براي انقلاب اسلامي بود.حادثه اي که بار ديگر ملت بزرگ ايران در آن محک خورد و عيار خود را به جهانيان نشان داد.

دشمنان قسم خورده که راههاي مختلف را براي به زانو درآوردن انقلاب ايران آزموده اند ، اين بار معرکه اي فراهم کردند که بطور طبيعي حضور بخشي از مردم در آن موانع را از پيش پاي آنان برداشته و راه را براي تحقق اهداف شوم آنان هموار مي نمود و هيجانات و اختلاف نظرهاي انتخاباتي نيز عامل به صحنه نگهداشتن معترضين و وجهه مردمي بخشيدن به آن مي گرديد.

حمايت سازماندهي شده سياسي و رسانه اي غرب و سازمانهاي جاسوسي آنان و موضع گيري هاي صريح و گستاخانه و مداخله جويانه سياستمداران غربي،همه حکايت از شکل گيري توطئه اي فراگير و عزم جزم سران کفر براي حضور مجدد در سرزمين آرزوهايشان داشت.

دشمن زبون با استفاده از عوامل وابسته از يک سو و عناصر ناآگاه که پياده نظام جبهه دشمن قرار گرفته بودند از سوي ديگر اساس و مباني نظام را هدف تهاجمات خود قرار داده بودند.اما در حالي که جريان فتنه مراحل تکامل خود را طي مي کرد معاندان نظام که در روز عاشوراي حسيني پا را فراتر از حريم نهاده و حرمتها را شکستند و با احساسات پاک و مقدس مردم سوگوار بازي کردند ، گام در راهي نهادند که پرچمداران آن يزيد و ابن مرجانه و عمر سعد بودند. بدين ترتيب حسينيان درنگ را جايز ندانسته و براي دفاع از نظام و استقلال و تماميت ارضي و اعتقادات خود بپا خاستند. رهبر بصير انقلاب امام خامنه اي (حفظ الله) که داشتن بصيرت و حفظ مصالح نظام را دستور کار ملت قرار داده بودند در اين برهه حجت را تمام کردند و ملت فهيم ايران اسلامي نيز به وظيفه شرعي و انقلابي خود عمل کرده و کاري کردند کارستان.

در روز 9 دي سال 1388 ملت با بصيرت و هميشه در صحنه ايران در راه تحقق اهداف نظام اسلامي و حفظ دستاوردهاي انقلاب مقدس خود، با حضور آگاهانه و مقتدرانه و بيعت مجدد خويش با آرمانهاي امام خميني (ره) و شهداي گرانقدر و مقام معظم رهبري (مدظله العالي) حماسه اي جاودان و بياد ماندني در تاريخ انقلاب اسلامي خلق نمودند و سرانجام در زير چتر رحمت الهي ، غبار غم از چهره دلسوزان و دوستداران انقلاب شسته شد و کشتي عظيم ملت ما بار ديگر امواج متلاطم را کنار زده و فاتحانه به راه خود ادامه داد.

در پايان اين بيانيه 4 بند به حمايت از مقام شامخ ولايت آمده که مردم با فرياد الله اکبر آن را تأييد نمود.

1- ما بار ديگر به آهنگ بلند اعلام مي کنيم تا معاندان بدانند امت روح الله هيچگاه اجازه نخواهند داد کسي به ساحت ولايت فقيه که سکاندار انقلاب اصيل ماست کوچکترين اهانتي کند.

2-ملت بيدار و ولايت مدار ما دهن کساني را که به مقدسات و ارزشهاي الهي ، دهن کجي کنند خرد مي کند تا عبرتي باشد و همگان بدانند ارزشهاي ديني ، به خونمان بسته است.

3-ما به بيگانگان و فريب خوردگان هشدار مي دهيم که مشعل فروزان انقلاب اسلامي ريشه در تاريخ حضرت نبي مکرم اسلام دارد ، در آيين ما پذيرش ذلت ننگ است و بيداري و بصيرت را در گذرگاههاي تاريخ پرفراز و نشيب تجربه کرده ايم ، هر دستي که به طمع اين خاک دست درازي کند با مشت پولادين اتحاد خواهيم شکست.

4-ملت ما نشان داد که در جبهه نبرد و تهاجم فرهنگي دستهاي فتنه را به روشني مي شناسد و اجازه نخواهد داد ديگران نقش دايه ي دلسوز تر از مادر را بازي کنند.

ما با ياري خداوند همچون براده هاي آهن به گرد ولايت خواهيم ايستاد و چشم فتنه را کور خواهيم ساخت. در پايان اين مراسم حجت الاسلام مير شفيعي استاد حوزه و دانشگاه به سخنراني پرداخت .

شنبه 11 دی 1389 - 13:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری