جمعه 26 دی 1399 - 18:19
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

فتنه گران کينه عميقي از مردم انقلابي ايران به دل داشتند

مديرکل تبليغات اسلامي استان قزوين گفت:فتنه گران کينه عميقي از مردم انقلابي ايران به دل داشتند، چرا که ملت با بصيرت و آگاه ايران همواره در تمامي فراز نشيب ها همراه و پشتيبان ولايت فقيه بوده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،حجت الاسلام علي اکبر حاجي عزيزخاني در مراسم گراميداشت نهم دي ويژه روحانيون، مبلغان و هيئات مذهبي که در اين اداره کل برگزار شد،افزود:دشمني سران فتنه ،بي بصيرتي و ناآگاهي برخي از خواص کار را به گودي خيابان کشيد، اما بصيرت و آگاهي مردم فهيم نگذاشت تاريخ تکرار شود.

وي اظهار داشت:رهبران فتنه زمينه را براي تمام کينه توزي ها از انقلاب اسلامي، اسلام ناب محمدي(ص) و مذهب تشيع  و ارزش هاي دين اسلام هموار کردند و همچون عمر بن سعد دل به گندم ري بستند،اين همه جسارت و بي پروايي ناشي دنيا زدگي و وابسته بودن آنها به مقام و مال دنيا بود.

به گفته اين مسوول ظلم ستيزي،عدالتخواهي،شهادت طلبي و ايثارگري ويژگي هايي است که سينه به سينه زير پرچم و هيئت هاي عزاداري به وديعه به اين مردم انقلابي رسيده است و رمزپايداري انقلاب اسلامي استقامت تا مرز شهادت است که از حسين(ع) آموخته اند و همين مساله باعث هراس دشمن و در نتيجه موجب جسارت و بر حرمتي به عاشوراي حسيني توسط فتنه گران و دشمنان اسلام شد.

شنبه 11 دی 1389 - 13:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری