جمعه 29 شهريور 1398 - 12:40
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

9 دي نقطه عطفي در تاريخ انقلاب اسلامي است

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گناوه گفت: حماسه و واقعه بسيار بزرگ نهم دي 88 نقطه عطفي در تاريخ درخشان اسلام و انقلاب شكوهمند اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام عبدالكريم عظيمي فربا بيان مطلب فوق افزود: حماسه نهم دي خروش ولايتمداران عليه فتنه گران بود و اين حركت دشمن شكن براي نظام و انقلاب امتيازهاي گرانبهايي به ارمغان آورد و چهره منافقان و معاندان براي همه ملت هويدا و آشكار شد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان گناوه اظهار داشت: مردم ديندار و هميشه در صحنه ايران اسلامي دراين روز تاريخي به نداي رهبر معظم انقلاب اسلامي لبيك گفتند و درصفوفي منسجم و متحد به خيابانها ريختند و با ابراز انزجار و تنفر از حركت ناپسند فتنه گران، پيوند و ميثاقي مستحكم با ولايت فقيه و شهداي والا مقام بستند.

وي با بيان اينكه هدف دشمنان و فتنه انگيزان از بين بردن ماهيت و ارزشهاي نظام و انقلاب اسلامي بود، گفت: مردم مومن و انقلابي ايران اسلامي هرگز اجازه نمي دهند كه به ارزشهاي ديني و دستاوردهاي انقلابي خدشه وارد شود.

حجت الاسلام عظيمي فر حركت مذبوحانه و نسنجيده فتنه گران در روز عاشوراي حسيني را حركتي ناپسند و بي ارزش دانست و گفت: دشمنان كه در اين روز بدترين هتاكي و بي حرمتي را نسبت به اهل بيت (ع) و نظام اسلامي و رهبري انجام دادند، چيزي جز ناكامي، بي آبرويي و پشيماني و شكستي وقيحانه نصيبشان نشد.

شنبه 11 دی 1389 - 13:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری