يكشنبه 28 مهر 1398 - 10:30
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير كل تبليغات اسلامي استان زنجان :

حماسه 9 ديماه جبهه استكبار را به ورطه سقوط كشاند

مدير كل تبليغات اسلامي زنجان در مراسم تجليل از زحمات مسئولين كميته هاي ستاد برگزاري سومين نمايشگاه بزرگ فرهنگ عاشورايي گفت : حماسه عظيم 9 ديماه جبهه استكبار را به ورطه سقوط كشاند .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان، حجت الاسلام علي دشتكي 9 ديماه با اعلام اين مطلب افزود : عاشورا مكتبي است كه در دنيا و آخرت انسان را به بهترين شكل تربيت مي كند .

وي اظهار داشت : يكي از محصولات عاشورا نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است كه به بركت شاگردان مكتب عاشورا به پيروزي رسيد و امروز تمام دنيا در مقابل اين همه عزت و استقامت مردم ايران اسلامي در مقابل توطئه هاي دشمنان درحيرتند .

مدير كل تبليغات اسلامي استان زنجان با بيان اينكه در مقابل تمام كارشكني هاي دشمنان كشورمان در بعد سازندگي پيشرفتهاي بسيار چشمگيري داشته است يادآور شد : سال گذشته در همين روزها دشمن تهديد و تخريب خود را به اوج خود رسانده بود تا فرهنگ عاشورايي را زير سؤال ببرد ولي غافل از اينكه يكي از شاگردان مكتب عاشورا اين جامعه را مديريت مي كند و با تدبير هوشمندانه مقام معظم رهبري بار ديگر دشمنان اين آب و خاك به شكستي ننگين تن دادند و مردم با حضور حماسي خود نشان دادند كه هرگز از باورها و اعتقادات ديني خود لحظه اي عقب نخواهند نشست .

وي ادامه داد : مردم با حضور خود در حماسه 9 ديماه معناي امامت، امت و رهبري را بارديگر تفسير كردند و همه اين ها به عاشورا بر مي گردد .

حجت الاسلام دشتكي تصريح كرد : تنها راه برون رفت از تمام فتنه ها و شبهات حاكميت فرهنگ عاشورايي است .

وي با اينكه بايد با استفاده از تكنولوژي روز و ابزار براي تحقق اهداف و برنامه هاي ديني تلاش كرد خاطر نشان كرد : امسال بيش از 200 هزار نفر از مردم زنجان از نمايشگاه فرهنگ عاشورايي بازديد كردند و هدف از برگزاري اين نمايشگاه ارتقاء سطح بصيرت و آگاهي مردم بر اساس فلسفه عاشورا بود .

مدير كل تبليغات اسلامي زنجان با اشاره به اينكه برنامه هاي اين اداره كل حالت الگويي درسطح كشور دارد گفت : اداره کل تبليغات اسلامي زنجان بر اساس نيازسنجي مخاطبين در تلاش است برنامه هايي در راستاي پاسخ به نيازهاي اقشار مختلف اجرا نمايد و اين اداره كل با بهره گيري از توان مردمي برنامه هاي فرهنگي و دين خود را برگزار مي كند .

شنبه 11 دی 1389 - 11:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری