سه‌شنبه 6 خرداد 1399 - 12:27
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان آبيک:

هفتاد و يكمين شماره ماهنامه خيمه در آبيک توزيع شد

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان آبيک از توزيع شماره 71 و 70 ماهنامه فرهنگي اجتماعي خيمه در آبيک خبرداد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،حجت الاسلام سيد جلال حسيني در گفت وگو با روابط عمومي افزود:مختار کيست؟، مختار در هفتصد سکانس، آيا مختارنامه ماندگار خواهد شد و فراز و فرود يک شخصيت در بخش فصل پرونده مختارنامه منتشر شده است.

وي صرير سوگوار، قصه آب و لالايي عاشورا،نيمه ديگر سيب، عزاداران فرهيخته، آفرينش هاي عاشورايي،معرفت و عبادت،ريشه در خون و شرف،اينجا کرب است و بلا، سفري با درايت و معرفت و مجلس تعزيه حر از جمله عناوين فصل هنر و ادبيات نمايشي اين ماهنامه برشمرد.

اين مسوول،هيئت، تاريخ و انديشه، جامعه و رسانه از ديگر سرفصل هاي اين شماره ماهنامه خيمه عنوان کرد و گفت:رسانه ملي و اعياد ديني،اين غم مستدام،سکوت پرنشاط،در زمره حضور،جالي خالي تبليغات،مصادره و گل و زمستان از عناوين منتشره شده در اين سرفصل ها مي باشد.

توزيع مجله خيمه در بين هيئات مذهبي تنکابن

مسئول تشکل هاي ديني اداره تبليغات اسلامي تنکابن از توزيع ماه نامه خيمه شماره 70-71 ويژه آذر ماه 89 در شهرستان تنکابن خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران، هادي عاشوري با بيان اين خبر گفت: اين نشريه در بين مسئولين هيئات مذهبي ، مداحان و به طور کلي نيروهاي هدف شهرستان تنکابن توزيع مي شود.

کارشناس تشکل هاي ديني اداره تبليغات اسلامي تنکابن افزود: اين مجله داراي حدود 55 عنوان در 6 سرفصل مي باشد که عناويني همچون پرونده مختار نامه ، پرچم سبز ولا ، معرفت و عبادت ، از ديار حبيب ، دكترين هيئت هاي مذهبي ، جاي خالي تبليغات و ... را در بر مي گيرد .

وي تصريح کرد: اين نشريه با هدف افزايش سطح آگاهي مداحان و مسئولين هيئات مذهبي به شکل ماهيانه ميان آنان توزيع مي شود.

يكشنبه 5 دی 1389 - 8:26
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری