چهارشنبه 14 خرداد 1399 - 20:12
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاکستان:

احياي امر به معروف و نهي منکر هدف مشترک قيام حسيني و انقلاب اسلامي بود

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاکستان گفت:يکي از مهمترين اهداف قيام حضرت اباعبدالله الحسين(ع) و انقلاب اسلامي ، احياي فريضه امر به معروف و نهي از منکر بوده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين، حجت الاسلام محمد صادق جان محمدي در اولين جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامي که در محل سالن جلسات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد،هر واقعه يا حادثه ناگواري که در جوامع اسلامي به وقوع پيوسته به علت عدم آگاهي و شناخت مردم از واقعيات بوده است.

وي اظهار داشت: انقلاب اسلامي نيز در حال حاضر نياز به اطلاع رساني دقيق در خصوص اهداف الهي و اطلاع رساني در زمينه هاي علمي، پژوهشي و به ويژه در زمينه مسائل ديني دارد.

به گفته وي نظام جمهوري اسلامي ايران هر چه دارد از دين مبين اسلام و خون پاک حضرت سيدالشهداء(ع) مي باشد،پيروي از اهداف قيام حضرت امام حسين(ع) است که باعث پيروزي و تداوم انقلاب اسلامي و عبور اين نظام مقدس از بحرانهاي مختلف در طول تاريخ سي و يک ساله خود بوده است.

حجت الاسلام جان محمدي افزود: اداره تبليغات اسلامي يکي از ادارات فرهنگي و مذهبي است و عمده فعاليت ها و مأموريت هاي اين اداره با توجه به رهنمودهاي مقام معظم رهبري در راستاي ترويج معارف قرآني مي باشد.

اين مسوول اضافه کرد: لذا برگزاري گردهمايي مبلغين و مبلغات و تجليل از روحانيون و طلاب شهرستان ، اطلاع رساني به مراکز مذهبي مانند مساجد و حسينيه ها در خصوص برگزاري باشکوه مراسمات ايام الله دهه مبارک فجر ، هماهنگي با روحانيون مستقر و طرح هجرت جهت برگزاري مراسمات ده مبارک فجر در محل استقرار ، گردهمايي هيئات مذهبي برادران و خواهران بصورت جداگانه ، برگزاري محافل انس با قرآن کريم ، برگزاري مسابقات فرهنگي و مذهبي ، برگزاري جلسات گفتمان ديني با موضوع عاشورا و انقلاب ، عفاف و حجاب و برگزاري نمايشگاه دستاوردهاي انقلاب اسلامي در يوم الله 22 بهمن ، از جمله مهمترين اقدامات اين اداره در ايام الله دهه مبارک فجر مي باشد.

اين جلسه روز چهارشنبه،اول دي ماه برگزار شد.

پنجشنبه 2 دی 1389 - 13:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری