جمعه 22 آذر 1398 - 16:4
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

گردهمايي هيئات مذهبي و مداحان آمل برگزار شد

گردهمايي بزرگ و مشترک هيئآت مذهبي و مداحان آمل در اداره تبليغات اسلامي اين شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، در ابتداي اين گردهمايي حجت الاسلام محمد قنبري رييس اداره تبليغات اسلامي آمل گفت : عزاداران حسيني در ايام محرم و خصوصا تاسوعا و عاشوراي حسيني نهايت عشق و علاقه خود را به اهل بيت عليهم السلام خصوصا سرور و سالار شهيدان کربلا نشان دادند و برگزاري دسته هاي سينه زني و زنجيرزني گواه اين موضوع است.

رييس اداره تبليغات اسلامي آمل در ادامه افزود : شما هيئآت مذهبي و مداحان بايد براي ديگران الگو و نمونه باشيد و نگذاريد بدعتها و خرافات در بين هيئآت رسوخ کنند که جبران کردن آن بسيار سخت خواهد بود .

وي در پايان تصريح کرد : متاسفانه در عاشوراي سال جاري بعضي از هيئات مذهبي به حمل علم و استفاده از بدعتهاي مختلف استفاده کرده اند که بايد مسئولين اينگونه هيئات نسبت به اين برنامه ها بسيار حساس باشند.

در ادامه اين گردهمايي پس از مداحي مداحان اهل بيت عليهم السلام ، حجت الاسلام رباني نماينده طلاب و روحانيون آملي در قم ، پيرامون نقش قيام خونين حضرت امام حسين عليه السلام و ياران باوفايش و همچنين وظيفه هيئات مذهبي در برپايي مراسمات ديني مذهبي مطالبي را بيان داشت .

گفتني است، در اين گردهمايي که شب سه شنبه 30 آذر 89 در سالن اجتماعات اداره تبليغات اسلامي آمل برگزار شد به تمامي شرکت کنندگان بسته فرهنگي اهداء شد.

پنجشنبه 2 دی 1389 - 11:51
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری