جمعه 2 اسفند 1398 - 22:23
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري آزمون علمي و مقايسه اي در دبيرستان صدرا مهريز

آزمون هماهنگ علمي و مقايسه اي در دبيرستان پسرانه علوم و معارف اسلامي صدرا مهريز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان يزد : در اين آزمون 49 دانش آموز اين آموزشگاه با دانش آموزان هم پايه تحصيلي خود به صورت فردي ، کلاسي و آموزشگاهي به رقابت پرداختند

حجت الاسلام مجيد جعفرپور رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان مهريز در آغاز اين آزمون در جمع دانش آموزان و مسئولين اين آموزشگاه ضمن تسليت ايام شهادت حضرت اباعبدالله الحسين (ع) وتقدير از زحمات کادر اداري و آموزشي دبيرستان و آرزوي موفقيت براي اين دانش آموزان و کليه دانش آموزان ميهن اسلامي رقابت را لازمه پيشرفت علمي دانست و گفت هرچند که کسب علم و دانش بايد براي رضاي خداوند باشد ولي در رضاي خداوند نيز بايد از ديگران پيشي بگيريم و در سايه همين رقابت هاي دوستانه به قلل رفيع علمي دست مي يابيم. وي با اشاره به شبهه افکني هاي دشمنان در مسائل اعتقادي نوجوانان و جوانان مسلمان کسب علوم و معارف اسلامي و توسعه چنين مدارسي را مقابله با جنگ نرم و ناتوي فرهنگي آنها دانست.

شايان ذکر است علاوه بر رييس و کارشناس قرهنگي اداره تبليغات اسلامي کارشناسان آموزش متوسطه ،امتحانات و ارزشيابي اداره آموزش و پرورش مهريز از اين آزمون بازديد به عمل آوردند . گفتني است اين آزمون در تاريخ 21 آذرماه برگزار شد .

شنبه 27 آذر 1389 - 13:10
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری