جمعه 2 اسفند 1398 - 21:55
پربازديدترين اخبار از استان
يزد
  • هيچ خبري موجود نيست

مسئولين انجمن هاي اسلامي شهر اردكان گردهم آمدند

مسئولين انجمن هاي اسلامي و كانون هاي فرهنگي شهرستان اردكان در جلسه اي راهکارهاي جذب بيشتر جوانان به فعاليتهاي ديني را بررسي کردند .

به گزارش روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي استان يزد : در اين جلسه رئيس اداره تبليغات اسلامي اردكان با اشاره به لزوم بهره مندي از ابزار و شيوه ها ي نوين در اجراي برنامه هاي ديني , جلوگيري از نفوذ افکار انحرافي و انحطاطي را از جمله اهداف فرهنگي کانونها را بيان کرد .

حجت الاسلام محمد حسين حاجي اسماعيلي در ادامه خواستار تشکيلاتي عمل کردن در انجمن هاي اسلامي شد و جذب نيروي کارآمد را سرلوحه اهداف تشکلهاي ديني دانست .

در اين جلسه كه با حضور مسئولين انجمن هاي اسلامي و كانونهاي فرهنگي قرآني وابسته به مساجد و محلات شهرستان اردكان برگزار شد هر يك از مسئولين انجمن ها به ارائه گزارشي از برنامه هاي فرهنگي و قرآني خود پرداختند و در ادامه مسئول امور تشكلهاي ديني اداره تبليغات اسلامي اردكان بر لزوم جمع آوري گزارش از فعاليتهاي انجمن ها و كانونها تاكيدكرد، در پايان نيز به مسئولان انجمن هاي اسلامي تعداد يک جلد ماهنامه فرهنگي اجتماعي اعتصام ارائه شد .

گفتني است در شهرستان اردكان 18 كانون فرهنگي و قرآني و انجمن اسلامي فعاليت دارند.

اين گردهمايي در تاريخ 25 آبان ماه درمحل اداره تبليغات اسلامي اردکان و با حضور30 نفر از مسئولين تشکلهاي مردمي اين شهر برگزار شد.

سه‌شنبه 2 آذر 1389 - 10:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری